Випускники та абітурієнти склали перший тест ЗНО

Правильні відповіді на завдання тесту будуть опубліковані у п'ятницю 6 травня

Випускники та абітурієнти склали перший тест ЗНО

У четвер 5 травня було проведено зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури, результати якого зараховуватимуться як державна підсумкова атестація шкільного курсу з української мови, а також як вступний тест для бажаючих вступати до вищих навчальних закладів у цьому році.

Максимальна кількість тестових балів, яку зможуть отримати учасники ЗНО за виконання завдань тесту дорівнює 104 балам.

З метою інформування учасників зовнішнього незалежного оцінювання у п'ятницю 6 травня будуть опубліковані правильні відповіді на завдання тесту. Див. розділ Відповіді на тести ЗНО.

Обробка сертифікаційних робіт учасників зовнішнього незалежного оцінювання, встановлення порогу «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО з української мови і літератури відбудеться не пізніше 26 травня 2016 року. Учасники ЗНО, які не подолають визначений експертами пороговий бал, вважатимуться такими, хто тест не склав.

Відомості результатів державної підсумкової атестації випускників школи отримають не пізніше 31 травня.

Результати тих учасників, хто подолає пороговий бал, будуть визначатись за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів. Відповідно, рейтингова оцінка за шкалою 100–200 балів буде відображати місце результату учасника серед результатів інших учасників.

При оголошенні результатів ЗНО з української мови і літератури будуть оприлюднені таблиці за шкалою 100 - 200 балів і таблиці за шкалою 1 - 12 балів.

Про конкретну дату оголошення результатів зовнішнього оцінювання буде повідомлено додатково.

Зовнішнє незалежне оцінювання з математики та історії України відбудеться 11 і 13 травня відповідно, тестування з інших предметів відбудеться у червні після завершення навчального року в школах.

Учасники тестування, які не змогли взяти участь в зовнішньому оцінюванні через об'єктивні причини, можуть до 12 травня подати до регіонального центру оцінювання якості освіти заяву про участь у додатковій сесії ЗНО. Додаткова сесія ЗНО з української мови і літератури відбудеться 14 червня.

Як розрахувати бал з української мови

Для отримання інформації про зовнішнє незалежне оцінювання та вступну кампанію 2016 року приєднуйтесь до групи Абітурієнт Вконтакте або Освіта.ua на Facebook.

Освіта.ua
05.05.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Nataly Nasa
https://secure.avaaz.org/ru/petition/Ukrayinskiy_Centr_Ocinyuvannya_Yakosti_Osviti_UCOYaO_Ne_vrahovuvannya_zavdannya_32_z_ZNO_testu_z_matematiki_u_DPA_ocinyu/?anseIkb
Эдик Русый
привет всем,в Одессе тоже много списавших .До недавнего времени верил в честность на зно,но пройдя зно понял ,что это все ложь,у нас ребята сидели и писали с телефона,за 2 часа до конца основного.в группах абитуриентов уже были люди которые общались между собой по теме зно укр мовы и языка,к тому же они перекидовались ответами,плюс в туалетах несколько человек собирались и советовались потом по одному выхтодили ,беспредел ,такое зно нашей европейской украине не надо.
Виктория
А никто не обратил внимание, что правильные ответы в черновиках расположены в разных экземплярах под разными буквами? Вопросы - ответы одни и те же, но словно перепутаны. Например, в вопросе №1 правильный ответ "на світанку..." в одних экземплярах находится под буквой А , а в других под буквой Б . Как компьютер будет проверять такие ответы?!
Никто
Для Виктория: да. Для этого отмечают номер тетради в бланках
Андрей Козак
Так задуманно. Чтобы было сложнее списывать. А компьютер железный, ему не лень обратно переставить.
Коментувати
валентин
навіть не думав нагадити.... говорю, як було (завжди вірив у чесність проведення ЗНО) школа№15
валентин
при проведенні ЗНО з української мови були порушенні правила проведення, а саме - користування моб. телефоном та ігнорування на це наглядачів ( м. Львів)
море поваги
Для валентин: Львов большой, вам не кажется? Где конкретно? Похоже на совковую анонимку: просто чтоб нагадить)
валентин
навіть не думав нагадити.... говорю, як було (завжди вірив у чесність проведення ЗНО) школа№15
Коментувати
учителька
Напишіть будь ласка які завдання(важкі не дуже)
Галина
Для учителька: wana
Коментувати