5 січня розпочато реєстрацію на пробне ЗНО

Головною метою проведення пробного ЗНО є відтворення умов проведення основної сесії тестування

5 січня розпочато реєстрацію на пробне ЗНО

У вівторок 5 січня регіональні центри оцінювання якості освіти розпочали реєстрацію осіб, які виявили бажання взяти участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні.

Головною метою проведення пробного тестування є відтворення умов проведення основної сесії ЗНО, що сприятиме підготовці майбутніх абітурієнтів до участі у тестуванні.

Оскільки метою пробного ЗНО є ознайомлення майбутніх абітурієнтів з процедурою проведення тестування, воно буде проведено з дотриманням процедур і технології проведення ЗНО-2016.

Пробне зовнішнє оцінювання проводиться тільки для зареєстрованих на нього осіб. Реєстрація на пробне ЗНО 2016 року триватиме до 30 січня 2016 року. Вартість складання одного пробного тесту становить 111 гривень.

Реєстрація на пробне незалежне оцінювання здійснюється виключно в он-лайн режимі на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти (вибір регіонального центру залежить від місця проживання учасника).

Учасник пробного ЗНО може скласти максимум два пробних тести (українська мова та література та один предмет на вибір). Запрошення на пробне тестування, в якому буде вказано інформацію про пункт та час проведення тестування, учасники ПЗНО зможуть роздрукувати з власної персональної сторінки на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

2 квітня 2016 року буде проведено пробне ЗНО з української мови і літератури. Відповідно 9 квітня відбудуться тестування з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з англійської, іспанської, німецької, російської або французької мов.

Після виконання тестових робіт усі учасники пробного зовнішнього незалежного оцінювання отримають тестовий зошит із відповідями на тестові завдання та схемами підрахунку тестових балів. Також вони зможуть визначити свій результат за шкалою 100-200 балів.

Реєстрація на пробне ЗНО здійснюється регіональними центрами оцінювання якості освіти:

На сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти вказані телефони інформаційної підтримки абітурієнтів.

Увага! Результати ПЗНО не використовуються для оцінювання навчальних досягнень учнів.

Освіта.ua
04.01.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Аня
Детальна інструкція з картинками, якщо хто ще не встиг або не знає, де зареєструватись на Пробне ЗНО: goo.gl/cCqMK4
вчитель
Читаючи останні накази, складається враження ,що крім ЗНО наше міністерство нічого не цікавить.Шановні,а чому ви забули про школу? Чи може не знаєте ,що таке навчальні плани ,навчальна програма з предмету. Євро 2012 закінчилося давно, а начальний рік у старшій школі має тривати 190 днів.Люди , хто- небудь скажіть про це міністру. А може в міністерстві залишилися ті хто не знає, що наказу про відміну кількості навчальних днів не було?
Insider
Пробне ЗНО - даремна трата часу і нервів. Тим більше небезкоштовно.
)))
Упс, вже не працює реєстація. Що далі? Мало часу і грошей було(((
Тарас
Так воно і не так. Заплатиш 111 грн. за пробне з математики і який результат? Що видасть автомат по твоїх відповідях? А нічого. Бо не буде порогу "склав/ не склав", а це мінус твої бали, а решта переводиться в шкалу від 100 до 200. Можна було б орієнтуватися на поріг 2015 р., але (на відміну від української, де макс. в 104 не змінився) тут максимум балів (62) змінився і поріг вже не застосується. Тобто пробне за гроші дасть тільки те, як йти, реєструватись, сидіти і т.п. Якби було , що навіть сам собі поставиш бали за розгорнуту відповідь, але хтось після цього визначить поріг(хоч і смішно було, як його визначали торік), але нехай, ось тоді це мало б сенс. А так...
Галина
Для Тарас: Чи обовязково його здавати?
Коментувати