Пробне ЗНО 2016 року відбудеться у квітні

Пробне зовнішнє оцінювання буде проведено у квітні 2016 року, реєстрація розпочнеться у січні

Пробне ЗНО 2016 року відбудеться у квітні

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться у квітні 2016 року. Про це йдеться у відповідному наказі Українського центру оцінювання якості освіти.

Зокрема, 2 квітня 2016 року буде проведено пробне тестування з української мови і літератури. Наступної суботи, 9 квітня, відбудуться пробні тестування інших предметів – англійської мови, біології, географії, іспанської мови, історії України, математики, німецької мови, російської мови, фізики, французької мови та хімії.

Реєстрація осіб, які виявлять бажання взяти участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні, здійснюватиметься регіональними центрами оцінювання якості освіти у період з 5 до 30 січня 2016 року.

Головною метою проведення пробного тестування є відтворення умов та технології проведення ЗНО для психологічної підготовки майбутніх абітурієнтів до участі у зовнішньому незалежному оцінюванні. Участь у пробному тестуванні можуть взяти усі охочі.

Про вартість пробного тестування буде оголошено наприкінці листопада.

Абітурієнти, які готуються до складання тестів ЗНО у 2016 році мають можливість скористатися найбільшим онлайн сервісом підготовки до тестування.

БІЛЬШЕ ПРО ЗНО 2016 РОКУ

Освіта.ua
03.11.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Марина
У нас в школі адміністрація поставила до відома учнів, що у грудні буде проведено пробне "ЗНО" у рамках школи з історії, математики, англійської та української мови. Скажіть, це законно? На це є якийсь наказ Міністерства освіти?
Ека
Для Марина: У нас також буде пробне ЗНО майже з всіх предметів.
мила
А разве плохо, что учителя помогут посмотреть учащимся на свои проблемы, на что нужно обратить внимание при подготовке? Что вас смущает?
Коментувати