Астрономія (профільний рівень, за навчальною програмою авторського колективу під керівництвом Яцківа Я. С.). 11 клас (Пришляк, Кравцова)

Онлайн-версія підручника з астрономії (профільний рівень, за навчальною програмою авторського колективу під керівництвом Яцківа Я. С.) для 11 класу закладів загальної середньої освіти авторів Пришляк М. П., Кравцова О. М.

Електронна версія чинного підручника з астрономії (профільний рівень, за навчальною програмою авторського колективу під керівництвом Яцківа Я. С.) для 11 класу закладів загальної середньої освіти авторів Пришляк М. П., Кравцова О. М.

Підручник рекомендований Міністерством освіти і науки України (наказ МОН № 472).

Представлений підручник містить систематизований виклад навчального матеріалу з астрономії (профільний рівень, за навчальною програмою авторського колективу під керівництвом Яцківа Я. С.) для учнів 11 класу, що відповідає Державному стандарту базової та повної загальної середньої освіти та чинній освітній програмі з цього навчального предмета.

Електронну версію підручника можна завантажити з сайту Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

ЗАВАНТАЖИТИ ПІДРУЧНИК

Освіта.ua
05.10.2021