Фізика і астрономія (рівень стандарту, за навчальною програмою авторського колективу під керівництвом Ляшенка О. І.). 11 клас (Головко, Крячко та ін.)

Онлайн-версія підручника з фізики і астрономії (рівень стандарту, за навчальною програмою авторського колективу під керівництвом Ляшенка О. І.) для 11 класу закладів загальної середньої освіти авторів Головко М. В., Крячко І. П. та ін.

Електронна версія чинного підручника з фізики і астрономії (рівень стандарту, за навчальною програмою авторського колективу під керівництвом Ляшенка О. І.) для 11 класу закладів загальної середньої освіти авторів Головко М. В., Крячко І. П., Мельник Ю. С., Непорожня Л. В., Сіпій В. В.

Підручник рекомендований Міністерством освіти і науки України (наказ МОН № 472).

Представлений підручник містить систематизований виклад навчального матеріалу з фізики та астрономії на рівні стандарт за навчальною програмою авторського колективу під керівництвом Ляшенка О. І. для учнів 11 класу, що відповідає Державному стандарту базової та повної загальної середньої освіти та чинній освітній програмі з цього навчального предмета.

Електронну версію підручника можна завантажити з сайту Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

ЗАВАНТАЖИТИ ПІДРУЧНИК

Освіта.ua
05.10.2021