Фізика (рівень стандарту, за навчальною програмою авторського колективу під керівництвом Локтєва В.М ). 11 клас (Бар’яхтар, Довгий та ін.)

Онлайн-версія підручника з фізики (рівень стандарту, за навчальною програмою авторського колективу під керівництвом Локтєва В. М.) для 11 класу закладів загальної середньої освіти авторів Бар’яхтар В. Г., Довгий С. О. та ін.

Електронна версія чинного підручника з фізики (рівень стандарту, за навчальною програмою авторського колективу під керівництвом Локтєва В. М.) для 11 класу закладів загальної середньої освіти авторів Бар’яхтар В. Г., Довгий С. О., Божинова Ф. Я., Кірюхіна О. О.

Підручник рекомендований Міністерством освіти і науки України (наказ МОН № 472).

Представлений підручник містить систематизований виклад навчального матеріалу з фізики на рівні стандарт за навчальною програмою авторського колективу під керівництвом Локтєва В. М. для учнів 11 класу, що відповідає Державному стандарту базової та повної загальної середньої освіти та чинній освітній програмі з цього навчального предмета.

Електронну версію підручника можна завантажити з сайту Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

ЗАВАНТАЖИТИ ПІДРУЧНИК

Освіта.ua
05.10.2021