Фізика (профільний рівень, за навчальною програмою авторського колективу під керівництвом Локтєва В. М.). 11 клас (Засєкіна)

Онлайн-версія підручника з фізики (профільний рівень, за навчальною програмою авторського колективу під керівництвом Локтєва В. М.) для 11 класу закладів загальної середньої освіти авторів Засєкіна Т. М., Засєкін Д. О.

Електронна версія чинного підручника з фізики (профільний рівень, за навчальною програмою авторського колективу під керівництвом Локтєва В.М.) для 11 класу закладів загальної середньої освіти авторів Засєкіна Т. М., Засєкін Д. О.

Підручник рекомендований Міністерством освіти і науки України (наказ МОН № 472).

Представлений підручник містить систематизований виклад навчального матеріалу з фізики (профільний рівень, за навчальною програмою авторського колективу під керівництвом Локтєва В.М.) для учнів 11 класу, що відповідає Державному стандарту базової та повної загальної середньої освіти та чинній освітній програмі з цього навчального предмета.

Електронну версію підручника можна завантажити з сайту Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

ЗАВАНТАЖИТИ ПІДРУЧНИК

Освіта.ua
05.10.2021