Румунська мова та література (інтегрований курс, рівень стандарту). 10 клас з навчанням румунською мовою (Говорнян, Доголіч та ін.)

Онлайн-версія підручника з румунської мови та літератури (інтегрований курс, рівень стандарту) для 10 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням румунською мовою авторів Говорнян Л. С., Доголіч Л. К. та ін.

Електронна версія чинного підручника з румунської мови та літератури (інтегрований курс, рівень стандарту) для 10 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням румунською мовою авторів Говорнян Л. С., Доголіч Л. К., Сандулова Л. Ф.

Підручник рекомендований Міністерством освіти і науки України (наказ МОН № 551).

Представлений підручник містить систематизований виклад навчального матеріалу інтегрованого курсу з румунської мови та літератури на рівні стандарт для учнів 10 класу закладів з навчанням румунською мовою, що відповідає Державному стандарту базової та повної загальної середньої освіти та чинній освітній програмі з цього навчального предмета.

Електронну версію підручника можна завантажити з сайту Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

ЗАВАНТАЖИТИ ПІДРУЧНИК

Освіта.ua
01.10.2021