Фізика (рівень стандарту, за навчальною програмою авторського колективу під керівництвом Локтєва В. М.). 10 клас з навчанням російською мовою (Бар'яхтар, Довгий та ін.)

Онлайн-версія підручника з фізики (рівень стандарту, за навчальною програмою авторського колективу під керівництвом Локтєва В. М.) для 10 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням російською мовою авторів Бар'яхтар В. Г., Довгий С. О. та ін.

Електронна версія чинного підручника з фізики (рівень стандарту, за навчальною програмою авторського колективу під керівництвом Локтєва В. М.) для 10 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням російською мовою авторів Бар'яхтар В. Г., Довгий С. О., Божинова Ф. Я.

Підручник рекомендований Міністерством освіти і науки України (наказ МОН № 551).

Представлений підручник містить систематизований виклад навчального матеріалу з фізики на рівні стандарт за навчальною програмою авторського колективу під керівництвом Локтєва В. М. для учнів 10 класу закладів з навчанням російською мовою, що відповідає Державному стандарту базової та повної загальної середньої освіти та чинній освітній програмі з цього навчального предмета.

Електронну версію підручника можна завантажити з сайту Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

ЗАВАНТАЖИТИ ПІДРУЧНИК

Освіта.ua
01.10.2021