Російська мова та література (інтегрований курс, рівень стандарту). 10 клас з навчанням російською мовою (Давидюк, Дядечко та ін.)

Онлайн-версія підручника з російської мови та літератури (інтегрований курс, рівень стандарту) для 10 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням російською мовою авторів Давидюк Л. В., Дядечко Л. П. та ін.

Електронна версія чинного підручника з російської мови та літератури (інтегрований курс, рівень стандарту) для 10 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням російською мовою авторів Давидюк Л. В., Дядечко Л. П., Статівка В. І., Халабаджах І. М.

Підручник рекомендований Міністерством освіти і науки України (наказ МОН № 551).

Представлений підручник містить систематизований виклад навчального матеріалу інтегрованого курсу з російської мови та літератури на рівні стандарт для учнів 10 класу закладів з навчанням російською мовою, що відповідає Державному стандарту базової та повної загальної середньої освіти та чинній освітній програмі з цього навчального предмета.

Електронну версію підручника можна завантажити з сайту Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

ЗАВАНТАЖИТИ ПІДРУЧНИК

Освіта.ua
01.10.2021