Математика (алгебра і початки аналізу та геометрія, рівень стандарту). 10 клас з навчанням російською мовою (Мерзляк, Номіровський та ін.)

Онлайн-версія підручника з математики (алгебра і початки аналізу та геометрія, рівень стандарту) для 10 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням російською мовою авторів Мерзляк А. Г., Номіровський Д. А. та ін.

Електронна версія чинного підручника з математики (алгебра і початки аналізу та геометрія, рівень стандарту) для 10 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням російською мовою авторів Мерзляк А. Г., Номіровський Д. А., Полонський В. Б., Якір М. С.

Підручник рекомендований Міністерством освіти і науки України (наказ МОН № 551).

Представлений підручник містить систематизований виклад навчального матеріалу з математики (алгебра і початки аналізу та геометрія, рівень стандарту) для учнів 10 класу закладів з навчанням російською мовою, що відповідає Державному стандарту базової та повної загальної середньої освіти та чинній освітній програмі з цього навчального предмета.

Електронну версію підручника можна завантажити з сайту Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

ЗАВАНТАЖИТИ ПІДРУЧНИК

Освіта.ua
01.10.2021