Перелік програм ЗНО для вчителів, які сертифікуються

Чинні програми зовнішнього незалежного оцінювання учителів, які проходять сертифікацію

Перелік програм ЗНО для вчителів, які сертифікуються

Для якісної підготовки до ЗНО учителі, які проходять сертифікацію, можуть використати програми незалежного тестування, затверджені Міністерством освіти і науки.

Програми призначені для оцінювання фахових знань та умінь учителів шляхом незалежного тестування в межах сертифікації педагогічних працівників.

Програми укладені відповідно до професійного стандарту за професіями «Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти», «Вчитель закладу загальної середньої освіти», «Вчитель з початкової освіти (з дипломом молодшого спеціаліста)», затвердженого наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 23.12.2020 року № 2736 і державних стандартів середньої освіти.

Також при створенні програм використана Типова програма підвищення кваліфікації вчителів закладів загальної середньої освіти, які впроваджують Державний стандарт початкової освіти, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 № 87 (зі змінами від 24 липня 2019 р. № 688, від 30.09.2020 № 898) та новий Державний стандарт базової середньої освіти, затверджений наказом Міністерства освіти від 12.10.2022 року № 904.

Програму структуровано відповідно до трудових функцій, визначених Професійним стандартом: управління освітнім процесом, навчання учнів предметів (інтегрованих курсів); партнерська взаємодія з учасниками освітнього процесу; участь в організації безпечного та здорового освітнього середовища.

Кожен розділ програми містить підрозділи, що відповідають професійним компетентностям вчителя згідно з Професійним стандартом.

Програми зовнішнього незалежного оцінювання учителів:

Освіта.ua
23.03.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Артем
Я викладаю англійську мову за кордоном вже більше 5 років та розповідаю, як гідно заробляти. Долучайтеся до нашої української спільноти https://www.instagram.com/work.in.vietnam/