Сертифікація вчителів: 6 областей вичерпали квоту за день

Шість областей протягом першого дня реєстрації вичерпали надану їм квоту

Сертифікація вчителів: 6 областей вичерпали квоту за день

Шість областей протягом першого дня реєстрації вчителів початкових класів для проходження сертифікації у 2023 році вичерпали надану їм квоту.

За інформацією Українського центру оцінювання якості освіти, граничну кількість заяв для проходження сертифікації вичерпано у Вінницькій, Київській, Полтавській, Сумській, Черкаській та Чернігівській областях.

Водночас учителі з цих областей матимуть змогу зареєструватися в додатковий період, якщо якась область не вичерпає своєї квоти.

Якщо ж 1500 осіб (а саме така кількість учителів початкових класів запланована для проходження сертифікації у 2023 році) сформують бланки реєстраційних карток-заяв, то реєстрацію буде припинено достроково.

Загалом протягом першого дня реєстрації понад тисяча українських вчителів початкових класів з різних регіонів сформували заяви для участі у сертифікації.

Процедура реєстрації для участі в сертифікації педагогічних працівників не завершується створенням реєстраційної картки-заяви за допомогою спеціального сервісу. Усім учасникам, які створили заяву, необхідно надіслати комплект документів на адресу, вказану в реєстраційному повідомленні.

БІЛЬШЕ ПРО СЕРТИФІКАЦІЮ ВЧИТЕЛІВ

Освіта.ua
31.01.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів