Визначено пороговий бал проходження сертифікації

Цьогоріч для видачі сертифіката педагогам необхідно набрати як мінімум 122 бали

Визначено пороговий бал проходження сертифікації

У Державній службі якості освіти визначили пороговий бал успішного проходження сертифікації вчителів початкових класів у 2022 році.

Цьогоріч для видачі сертифіката педагогам необхідно набрати як мінімум 122 бали.

За словами голови Державної служби якості освіти Руслана Гурака, цьогоріч успішно пройшли сертифікацію понад 1.1 тисячі педагогів.

«1171 учитель початкових класів успішно пройшов сертифікацію, набравши 122 і більше балів за результатами вивчення практичного досвіду роботи», – зазначив Руслан Гурак.

Також він повідомив, що максимальну кількість балів набрали 52 вчителі.

«Відзначу, що максимальні 160 балів отримали 52 вчителів, з яких кожен третій – сертифікований учитель 2019 року. Це говорить про високий рівень підготовки, відповідальності учасників сертифікації всіх років та довіру до цієї процедури», – підкреслив голова Держслужби.

Як відомо, педагоги, які успішно пройшли сертифікацію, мають право на зарахування сертифікації як проходження чергової або позачергової атестації та доплату у розмірі 20% до ставки заробітної плати.

Освіта.ua
01.12.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анастасія
Вітаю. Я набрала 120, 5 ( це 75, 3 %) балів і як результат "Повідомляємо, що Ви не є претендентом на отримання сертифіката про успішне проходження сертифікації." Дуже прикро. Я вперше спробувала і... цього року пороговий бал 122 бали. В день сертифікації лунали тривоги, відсутність інтернету, світла але ... . Вчителів, які не мали уявлення про 3 етап зрівняли з вчителями, які декілька років працювали експертами. У 2019-му та 2020 роках пороговий бал був визначений на рівні 72 бали ( 67,14%). Чому ніхто не звернув уваги, в яких умовах проходив аналіз практичного досвіду роботи учасників сертифікації. ( У кожного в цей день була різна ситуація)