Пройдіть тест ЗНО для вчителів у 2022 році онлайн

Педагоги можуть виконати завдання тесту, запропонованого учасникам сертифікації 2022 року

Пройдіть тест ЗНО для вчителів у 2022 році онлайн

Сайт Osvita.ua пропонує учителям початкових класів та всім охочим виконати завдання тесту ЗНО вчителів, який складали педагогічні працівники 10 вересня 2022 року.

Таке тестування є складовою частиною сертифікації вчителів початкових класів і є першим етапом процедури.

Тест містить 100 завдань, на виконання яких учасникам відведено 180 хвилин. За кожне правильно виконане завдання учасник тестування зможе отримати 1 бал.

Завдання мають на меті перевірити теоретичні знання з освітніх галузей, визначених Державним стандартом початкової освіти; володіння методикою навчання цих галузей; здатність планувати й організовувати освітній процес та освітнє середовище, у тому числі цифрове, а також знання з інформатичної освіти, партнерської взаємодії.

Для успішного складання іспиту вчителям необхідно набрати щонайменше 60 балів.

Ті учасники, які під час проходження тестування не подолають визначений пороговий бал, не зможуть узяти участь у наступному етапі сертифікації, що передбачає самооцінювання власної педагогічної майстерності.

ПРОЙТИ ТЕСТ ОНЛАЙН

Освіта.ua
14.09.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
За вчительство
Добивайте залишки вчителів тими тестами, щоб не було вже кому вчити... Зараз війна, треба підтримувати один одного, а не палки в колеса встромлювати.
Уляна не Супрун
Розуміємо, що війна. Працюємо за смішні гроші, які тести. Поверніть надбавки!!! Чи ви до магазинів не ходите? Як жити, а вихователі то взагалі біда...