Затверджено характеристику ЗНО для вчителів у 2022 році

Документ визначає розподіл завдань відповідно до Програми та містить Схему нарахування балів

Затверджено характеристику ЗНО для вчителів у 2022 році

Українським центром оцінювання якості освіти затверджена Загальна характеристика тесту ЗНО для учителів початкових класів, які виявлять бажання взяти участь у сертифікації в 2022 році.

Документ визначає орієнтовний розподіл завдань відповідно до розділів Програми оцінювання педагогів, а також містить Схему нарахування балів за виконання тестових завдань.

У 2022 році тест ЗНО для вчителів складатиметься зі 100 завдань з вибором однієї правильної відповіді, на виконання яких учасникам буде відведено 180 хвилин.

За кожне правильно виконане завдання учасник тестування зможе отримати максимум 1 бал.

Відповідно, максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту незалежного тестування, – 100.

Як відомо, у 2022 році в сертифікації зможуть взяти участь 2 500 учителів початкових класів. Реєстрація для проходження сертифікації триматиме впродовж 1–15 серпня 2022 року включно й проводитиметься у два етапи.

Для ознайомлення з прикладами тестових завдань учителі можуть скористатись сайтом ЗНО-ОНЛАЙН, на якому розміщені демонстраційний варіант тесту ЗНО для вчителів та тести, що складали учасники сертифікації у 2020 та 2021 роках.

БІЛЬШЕ ПРО СЕРТИФІКАЦІЮ ВЧИТЕЛІВ

Освіта.ua
20.04.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів