Особливості ЗНО для вчителів: роз’яснення УЦОЯО

В Українському центрі оцінювання якості освіти розповіли, як учителям скласти ЗНО на 100 балів

Особливості ЗНО для вчителів: роз’яснення УЦОЯО

В Українському центрі оцінювання якості освіти провели вебінари, присвячені незалежному тестуванню фахових знань і вмінь учителів початкових класів. Таке тестування є складовою частиною сертифікації вчителів.

Під час першого ефіру заступниця директора Центру Тетяна Вакуленко та начальниця відділу сертифікації Юлія Романенко розповіли про те, що таке сертифікація, як виглядає «ЗНО для вчителів», про його перші результати та подальші етапи. 

Під час другого та третього ефірів експертки із сертифікації Людмила Шкарбан та Вікторія Лещенко докладно прокоментували сто тестових завдань тестового зошита для вчителів.

У коментарях ідеться про те, яке знання чи вміння вчитель має змогу продемонструвати, виконавши певне завдання, яка відповідь є правильною, чому інші відповіді є помилковими. 

Як повідомляють в УЦОЯО, відеокоментарі стануть у пригоді і тим учителям, які хочуть проаналізувати досвід проходження сертифікації, і тим, хто планує брати участь у сертифікації у 2021 році.

ЗАВАНТАЖИТИ ТЕСТОВИЙ ЗОШИТ

Освіта.ua
21.10.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ооо
Как только власть " задуривает мозг" учителям. Всем,чем можно. Сертификациями,бумаготворчеством и др.,лишь бы эта передовая часть общества " не поднимала голову" и не задумалась,не дай бог, о смене общественного строя.
unforgiven 2
По-перше, використання терміну "сертифікація" - це приниження честі і гідності українського вчителя. По-друге, 20% до мізерної зарплати в 5-10 тис. грн., не змінюють ситуації, в порівнянні з обіцяними 4 тис. доларів. По-третє, "сертифікувати" учителів збираються люди, які далекі від школи і, взагалі, від реального стану речей української освіти.
олександр
Перш ніж проводити сертифікацію вчителів проведіть сертифікацію працівників МОНу та центру оцінювання. "А судьи кто!?"