Сертифікація вчителів-2020 відбудеться за будь-яких обставин

Проведення сертифікації вчителів є принциповим завданням Держслужби якості освіти

Сертифікація вчителів-2020 відбудеться за будь-яких обставин

Завершення цьогорічної сертифікації вчителів незалежно від зовнішніх обставин є принциповим завданням Державної служби якості освіти.

Про це заявив голова Держслужби Руслан Гурак.

За його словами, питання щодо завершення сертифікації в 2020 році було ухвалено колегіально.

«Тож цьогоріч вивчення професійного досвіду учасників сертифікації відбуватиметься за допомогою цифрових інструментів, без відвідування уроків», - сказав голова Державної служби якості освіти.

У Службі також повідомили, що щоб гарантувати надійність та об’єктивність експертного оцінювання учасників сертифікації, був розроблений проект рекомендацій для експертів щодо оцінювання професійних компетентностей під час спостереження за діяльністю педагогічного працівника.

Освіта.ua
29.09.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Колегіальна френія
Принциповим і справедливим завданням є оцінювання професійних компетентностей експертів Державної служби якості освіти, голови Держслужби Руслана Гурака, чиновників МОН і особисто міністра освіти Шкарлета. Результат - проявиться дурість і тупість "компетентних" членів і членкинь МОН України.
Кентавр
Для Колегіальна френія: Агов! Не плутайте- Гурак і Шкарлет — це різні люди і світогляди!!! Шкарлет профі, порядний
Коментувати
кутник
Як Ви задовбали своїми сертифікаціями... Дайте спокійно працювати. Дайте гідну зарплату, а не подачку на яку неможливо вижити, тоді сертифікуйте.