МОН продовжить розвивати механізм сертифікації вчителів

Сертифікація дозволяє заохотити вчителів, а також надати їм можливість заявити про себе

МОН продовжить розвивати механізм сертифікації вчителів

Сертифікація дозволяє заохотити вчителів, а також надати їм можливість заявити про себе. Про це сказала міністр освіти і науки Ганна Новосад, коментуючи завершення процесу реєстрації для участі у сертифікації в 2020 році.

«Сертифікація для нас - це можливість додатково заохотити кращих вчителів, адже кожен педагог, що успішно її пройде, отримає 20% надбавки до зарплати. Для вчителів - це можливість заявити про себе та підтвердити професіоналізм. Цього року ми збільшили квоту на участь у сертифікації. Як результат - на неї подалось удвічі більше вчителів. Для нас це важливий сигнал, і ми надалі продовжуватимемо розвиток цього механізму», – зазначила міністр освіти.

Цього року участь у сертифікації виявили бажання взяти 1 711 вчителів початкових класів з усієї України. Всеукраїнська квота для участі вчителів у сертифікації складала 2 тисячі місць.

Перший етап сертифікації, під час якого відбудеться зовнішнє оцінювання фахових знань та умінь учителів, відбудеться 29 лютого 2020 року.

більше про сертифікацію вчителів

Освіта.ua
03.02.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ГОЛОС
А перевіряючих все більше і більше. У школі директорррррра вистачає, та щей АУДИТ). А....СЕРТИФІКАЦІЯ)
Olga
Для того, щоб вчителю підняли зарплатню, йому треба пройти сертифікацію, "заявити про себе". А міністрам треба підіймати зарплатню тільки за фактом їхнього існування?
В Ч И Т Е Л Ь     UA
Нова міністерка та її старе оточення від попередньої продовжують знищення української освіти - придумали сертифкацію, атестацію по новому, аудит шкіл на якість освіти, пілотні проєкти і все це на голову бідного українського вчителя - чи витримає чи зламається. Бо все банально просто ---ГРОШІ--- бо ми ж бюджетники і про дітей ніхто не дума бо дурнями керувати легше. І мені дуже болюче як нашого молодого президента ПІДСТАВЛЯЮТЬ на всіх рівнях...
Inna
Скільки можна знущатися нд бідними вчителями, які пахають, як прокляті за копійки, спочатку зробіть гідну оплату праці, а потім видумуйте атестаціїї і т.д.
Лілія
Читаючи все це, у мене з’явилось питання: чому вчитель не може пройти "пробну" сертифікацію, щоб хоч мати уяву про завдання? Якщо кожен матиме уяву, на що він іде - то проблем, я думаю, не буде.
Вчитель
А чому,ти,пані Новосад, не придумала собі сертифікацію та своєму оточенню? Може,і вам треба підтвердити свій професіоналізм? Чи ви тільки і вмієте людям нерви тріпати?Скільки ще будете видумувати всіляких дурниць для людей? Значить,вам треба велику зарплату просто так, а вчителям, щоби добавили до зарплати пару копійок, треба кожнен рік намаятися із непотрібними курсами, та ще й сертифікацію пройти, де у них вимотають останні нерви та здоров,я, ще й до інфарктів доведуть! Гарні у вас реформи! Люди вже стонуть під цим ярмом!
Учасник
Потрібно всього 2 речі: 1. Законодавчо закріпити у законодавстві РЕАЛЬНУ відповідальність (аж до кримінальної) батьків за результати виховання і навчання своїх дітей. 2. Реалізувати в повному обсязі статті законів щодо оплати праці вчителів.
unforgiven 2
Хорошому учителю немає потреби про себе заявляти (© "Погоны не нуждаются в солдатах"). Мотивація для вчителів у вигляді 20% - ніщо в порівнянні з десятикратним підвищенням зарплати Ганни Новосад без сертифікації і, взагалі, без повної педагогічної освіти.
анна Сад
Видите как все хорошо, а вы переживали.