Цього року сертифікація учителів розпочнеться зі ЗНО

Сертифікація учителів початкових класів у 2020 році відбуватиметься за новим порядком

Цього року сертифікація учителів розпочнеться зі ЗНО

Сертифікація учителів початкових класів у 2020 році відбуватиметься за новим порядком. Зокрема, вже на першому етапі відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання вчителів, за результатами якого буде визначено тих вчителів, які будуть допущені до наступних етапів сертифікації.

Наступним етапом сертифікації стане самооцінювання учасниками власної педагогічної майстерності. Останнім етапом стане вивчення експертами практичного досвіду роботи учасників сертифікації.

У 2020 році сертифікацію зможуть пройти удвічі більше вчителів, ніж минулого року – до 2 тисяч педагогів.

За словами міністра освіти Ганни Новосад, досвід проведення пілотної сертифікації у минулому році дозволяє вдосконалювати її проведення.

«Минулого року ми ретельно стежили за першою пілотною сертифікацією. Ми надзвичайно вдячні всім вчителям, які взяли у ній участь – без нашого спільного досвіду ми не мали би даних, які сьогодні дозволяють нам вдосконалювати сертифікацію. Зокрема, на основі першого пілоту було прийнято рішення змінити порядок етапів і встановити відсіювання після кожного з них. Крім того, цьогоріч ми збільшили ліміт кількості учасників удвічі – тепер ще більше вчителів мають можливість отримати сертифікат, а з ним – доплату в 20% до зарплатні та зарахування атестації», – зазначила Ганна Новосад.

Більше про сертифікацію вчителів

Освіта.ua
10.01.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Майстер UA
Шановні учасники експеременту під назвою сертифікація -якщо ви поважаєте себе то відмовтесь від подальшої участі в цьому ганебному шоу, а йдіть і працюйте та своею працею доведіть , що ви ПРОФЕСІОНАЛИ, а сертифікацію хай проходить міністерка зі своїми недолугими підлеглими...
Чебоксари
Увага!! Відбулася зміна назви Нуш на УШНа - Украінська школа наймитів. Пани Вчителі , вносьте пропозиціі по стандарту новоі програми.
Мрія
Має бути незалежний конкурс на любу роботу, наші люди кому- небудь не дадуть працювати, але тоді на роботу прийматимуться дійсно фахівці і зно не потрібно буде.
Witalina
Для Мрія: Який конкурс??? Коли дефіцит кадрів. У фейсбуці шукають серед навчального року.
Оксана
Дефіциту немає - виші в достатній кількості готують фахівців.Просто не всі випускники хочуть працювати в школі за таку «100 разів підвищену зарплату»(сарказм)!
Коментувати
Бойко Ольга
Цікаво, хтось замисдювався яке співвідношення кількості вчителів до "працівників" мін.освіти ? А , головне , заробітні ставки тих і інших . Може реформу варто було б починати саме з верхівки , враховуючи КПД діяльності кожного окремо.. А взагалі ЗНО був би корисний саме для мін.освіти в першу чергу..
Клавка
Для Бойко Ольга: ім треба різок - хоч раз в тиждень, щоб нахабство вибивати
Аудит в ОТГ!
А сколько штатных дармоедов сидит в новых образованиях-ОТГ! И все как один,во главе с головой, думают об одном- как залезть в бюджет и отмыть денежки!( И это им с лихвой удаётся- проверок нет,везде купленные прокуроры,судьи...)
Коментувати
Карлсон із Житомира
Шановні коментатори, колеги! Ви справедливо оцінюєте становище Вчителя,об’єктиано критикуєте реформи, але у Вас винуватець один- директор чи максимум- рай чи міскво. А вони такі ж самі старці, тільки в них дірка на штанях трохи менша.... А хто ж винуватий? Наші поводирі! Яких за вуздечку веде америка і дідусь сорос . Ми для них - всі- всі наймити. І руками Мону вони і формують УШК- украінську школу наймитів. У них - прибутки, сировина, земелька; у нас- гола ...опа!!
Масенко Олекса
Для Карлсон із Житомира: так глубоко мыслить не любят в Украине. Тогда что- то надо делать. А так с диванчика повякал на директора , а утром назвал его другом лизнул и порядок.
Коментувати
Ольга
Для вчителів обов’язково ввести зно і для працівникіа міносвіти, а батькам поважати працю педагогів.
Інна
Для Ольга: Да хай здають зно, то може і розуміння буде іншим. Я не проти зно, але це не допоможе, щоб втриматрсь на роботі, якщо когось зі своіх захочуть влаштувати, виживуть всерівно. Ще мене цікавлять спеціалісти з більш як двома спеціальностями в дипломі. Я вчила один предмет і то не то не легко, два ще якось розумію, але більше....І вони приходять на роботу відповідно вимагають собі кращі години, тому вважаю, що має бути конкурс.
Коментувати
Інна
Скоро не буде вчити кому. Як в Росії вже дійшло до ручки. Питання виникає, кому це вигідно, нащо вчитися у вишах, може відразу хай людина здасть зно і на роботу? Я дві освіти маю. Здоров’я забрало багато. Зарплата по 1 категорії і з зошитами 7 тис. З них на проїзд 2 тис. бо ближче не можна знайти роботу. Директори підбирають вигідних їм люлей, бо у них є таке право.Все життя проїздила по сільських школах, зараз ще 1годину пішки йду. Часто задумуюсь над своїм бажанням стати вчителем, але розумію, що пізно міняти. Дітей я люблю, ніколи не впливали батьки на оцінки дітей.Якщо дитина старається, то я тільки стимулюю.Але потрібно молодих вчити, а старшим дати змогу до певного віку і примусово на пенсію, а гроші віддати молодим, а не платити за стаж і не ждати поки пенсіонерів винесуть вперед ногами. Зрозумійте вони ніколи не покинуть : пенсія + зарплата + надбавки + вони вже нікого не бояться. Зробіть нормальні умови пенсіонерам, а працюючим пенсіонерам вибір або пенсія або зарплата.
Вывод
Прихожу на работу, ногти накрасила, кофе попила, в Вайбере со всеми перебалакала и домой, для себя вывод сделала один -любить только себя и своих детей, беречь своё здоровье, не напрягаться, нахрен посылать всех родителей и яжематерей на три буквы, как платят, так и работаю, после зимних каникул а нас уволилось 7 учителей - предметников, заменить некому.
Інна
Для Вывод: Для Лена: Не нервуйте, вони я всерівно нас не чують. Нас то таке, але ж діти чим винуваті? То книги випустять незрозумілі, то в кінці року щось нове запровадять, зараз батьки вирішують кому в школі працювати. Ви подивіться на аудит. Я вже взагалі не знаю навіщо державні стандарти, якщо місцева громада впливає : аудит це опитування батьків, дітей ,місцевих мешканців,колег ... А де стандарти, навіщо зно, коли викинуть за день з роботи. Годи всім і вся,а це ще хужа корупція.
Witalina
Для Вывод: Молодець! Раз можете так! Я не можу.НЕ хватає совісті вперш за все,перед собою! В минулому році учениця 9 класу мені сказала: "Ви своє відчитали,розповіли,а наша справа -вчитися чи НІ!" Але коли я запитала,чи хотіла б вона,щоб так ставилися до її дитини, вона сказала, що ні. А у нас кожного як не діти,то онуки!
Коментувати
Вчитель-КА
О - нову фігню придумали)) самооцінювання учасниками власної педагогічної майстерності. От уже ж не йметься - маразму немає меж.
Лена
Таке враження,що у світі тільки дві професії-вчителі і лікарі,а ще їм одним важко працювати і мало платять,а всі решта не люди,не професії,не мають проблем.
Ганна
Для Лена:Так і ми про те. Наче тільки вчителі повинні то атестації, то сертифікації, то аудити проходити. Ніби більше професій немає, і проблем.
Коментувати
Вова
Коли вже в школі будуть вивчати те що потрібно? Це що проблема зно? Проблема мабуть в репетиторствах. він отримує гроші в школі а потім і ще заробляє на репетиторствах, виходить. Повинно бути щось одне або офіційно працює на себе або на державу.
Olga
Для Вова: У сільських школах просимо учнів прийти на безкоштовні додаткові заняття - не хочуть. більше того, якщо залишиш виконати домашнє завдання чи вивчити правило - відразу "прилітає яжемать" і починається: " не маєте права залишати дитину", "це насилля", "буду скаржитись президенту" і т.д. До речі, ви читали запитання абітурієнтів на форумах: усіх цікавлять тільки пільги. А чому? Бо вчити та готуватись до ЗНО ліньки.
Коментувати
Юрій
Візьмуть "свої" вчительохи бабло, замаксають в райво і матимуть те ,що уже мають. А інші будуть пахати на них. Зробити усе під прицілом активістів та батьків. Але і це мало допоможе. Всьо уже украдено і куплено до нас.
Черкаси
Для Юрій: чи ти не дурко? Яке бабло у вчителя? На паперті більше мають.
Коментувати
Toliandr
Все норм, учні здають по декілька зно (шкільне, згодом в університеті фахове). Не бачу в цьому нічого поганого, вчитель зобов’язаний знати свій предмет на відмінно
Вчитель-КА
Для Toliandr: Який предмет у вчителя молодших класів?))
Інна
Да, да..Ви ж такі ще молоді, наберіться досвіду, почитайте, що інші пишуть,а тоді думайте чи взагалі, щось писати. Вас це у вузі не навчили: вивчайте досвід колег)))!!!!
Коментувати
Студент
Оцінювати треба не вчителів, а учнів яких вони навчили. Тоді буде справжній результат роботи вчителя як педагога.
Мотря Ластівка
Для Студент: Чисто теоретично: учитель добре пояснював, старався, а учні, зовсім не мотивовані, плювати хотіли на його старання. Оцінювати ж учителя треба за рівнем отаких бовдурів? Розумію, що пропонуєте перевірений підхід: завжди винен вчитель, бо якби він по-справжньому був хороший, то знайшов би підхід.
ммм
Для Студент: по тексту коментаря я вже можу сказати, що вчитель тебе не навчив логічно складати речення. бредятина написана.
Коментувати
Студент
Я тільки за. Бо зараз вчителі відчитали урок, а чи діти щось зрозуміли з того, нікого не цікавить. Раніше ніхто не ходив до репетиторів (тільки в крайніх випадках), а зараз всі поголовно. Що це за освіта? Навіщо тоді така школа?
Лариса Попова
Для Студент: Так не ходи до репетитора. Інтернет тобі в руки, чому не вчишся ? Вчителі не допускають до інтернету? Набридли коментарі тупих і ледачих бовдурів, які власну недолугість скидають на школу і вчителів. Хто хоче вчитися, той у наш час інтернету вивчить будь-що.
Коментувати
Орест
Прийшла нова банда, яка буде грабувати і грабувати. Коли вони вже нажируться. Ганьба !
Шевчук Микола
Читаю пости - о горе нам! Яка дрібнота ,жлобство! Вчителі-що від Вас осталось?? Що Ви несете?? Повне виродження, Сорос добився свойого, раби незрячі!!!
Степан Соломко
Для Шевчук Микола: Чи підозрює Сорос, що в українських селах та містах, так багато ворогів у нього? Щодня в коментарях різні заздрісники та корисні ідіоти пишуть, як Сорос нищить нашу державу, освіту... Наче Сорос за вас ходив на вибори та жадав 95 кварталу, і не повірю зовсім, що він вас спонукав дивитися російські канали та Рабіновича. Хоча, допускаю, може бути лише декілька "ентузіастів", що марнують власне життя і щодня множать антисоросівські пости, змагаючись з 90-річним чоловіком і вважаючи, що в такий спосіб вони рятують державу і суспільство
Chombe
А 300 млн грн в рік на фінансування соросят + підтримка посольства Сша(5млрд$) - ось і 90- річний старичок!
брат Лумумби
А ти, Чомбе, хотів би підтримки з іншого краю. Та щоб все у твої одні руки.А 5 млрд. від посольства... напиши 50 млрд
Коментувати
Олекса Позняк
Одна пройде ЗНО а 10 скажуть - за однаковий урок вона на 20% більше отримує, то чому я повинна пахати.Почитайте дітки параграф самі а я каву поп’ю
Жизнь
Для Олекса Позняк: я так и делаю, как платят, так и пахаю бесплатно на государство, задаром в магазине возьмите колбасу эска, а за качество надо платить, да-да
Вова
Вибачте а що вчитель це робота? Які гроші? Гнать таких треба якщо ти думаєш тільки про гроші.
ммм
Для Вова: вован - ти совок!
Коментувати
Михайло
Спочатку учитель замість підготовки до уроків буде готуватись до ЗНО, потім тижнями описуватиме досвід який вивчався не один рік, а потім (якщо все пройде гладко) експерт приїде і за пару днів все оцінить, чи за пару тисяч, а потім прийде нова влада і поверне реформу в інший бік, як це було не раз і не бачити вчителеві тих уявних 20%, але навіть якщо їх отримають, то не факт, що до того часу щось із нас знімуть, наприклад доплати.
Toliandr
Для Михайло: Це такий прикол? Вчитель буде готуватись до зно??? Він вже повинен знати свій предмет досконало
Інна
Молодий , зелений. Буде 40 згадай, що тебе вчили,чи все згадаєш?Ти зараз не все пам’ятаєш. А зно це не тільки свій предмет, вчи документи про освіту, а не показуєш неуцтво всім!!!
Коментувати
unforgiven 2
Яскравий доказ того, що український учитель працює не на учня, який хоче вчитися, а на армію освітніх чиновників, які ніколи не працювали в школах і, тим більше, не проходили сертифікацію. Звичайно, таке ставлення не принесе високих показників успішності, навіть якщо учитель буде сумлінно виконувати свою роботу.
Інна
Для unforgiven 2: Я з вами згідна. Але з додала б: навіть якщо учителю дадуть змогу сумлінно виконувати свою роботу, бо сім’ю і так мало бачиш, а то вже і спати не буде коли. Самогубців мабуть побільшає...??? Це вже іде знущання над людиною. Де конкурс на роботу. Хай проводять відповідні конкурси, а не вивчили батьки діток і поблату пхають на роботу, бо в державі ще оплачується освіта і медицина , роботи нема. А чи це їхне покликання не питають. Вони ж не будуть працювати , тільки розчаруються.
Володимир
Як може проводити реформи людина, що має увага! Політолоічну освіту в освіті? Людина, що в кращому випадку( хоч і сумнівно) провела сумарно два тижні практики на третьому курсі і місяць на п’ятому? І при чому дякуєза спільний досвід тих кого сертифікують і тих, хто сертифікує. І при цьому головна поподориня не має жодного року роботи в звичайній школі...прикро... Пише вчитель вищої категорії, страший вчитель, 22 роки стажу. Перша зарплата буоа товарами... Хто в темі, той згадає... Пані Новосад тоді була в садочку... Не НУШ (
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!