Міністр подякувала учителям, які взяли участь у сертифікації

У 2019 році у пілотній сертифікації взяли участь 857 учителів початкової школи

Міністр подякувала учителям, які взяли участь у сертифікації

Міністр освіти Ганна Новосад подякувала усім учителям, які цього року взяли участь у пілотній сертифікації. У 2019 році в експерименті взяли участь 857 учителів початкової школи.

«Я б хотіла подякувати абсолютно всім вчителям, що взяли участь у сертифікації, – незалежно від результату. Кожен із вас зробив свій внесок для вдосконалення механізму сертифікації. Саме на основі ваших результатів та досвіду ми вдосконалюватимемо процедуру на майбутнє», – відзначила Ганна Новосад.

Визначення вчителів, які пройшли сертифікацію, залежало від того, чи взяли участь педагоги в усіх обов‘язкових етапах пілоту, а також чи подолали встановлений спеціальною комісією поріг «склав / не склав» з двох основних етапів сертифікації експертного оцінювання досвіду роботи та зовнішнього оцінювання професійних компетентностей.

Освіта.ua
29.11.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
учителька
Міністр мала б подякувати ВСІМ учителям, які працюють сьогодні у школах на копійчанні зарплати. За те, що сьогодні вчителів паплюжать на кожному кроці, принижують, ображають, а вони знову йдуть до шкіл, садочків, навчають дітей, виховують, дарують по крапочці свого серця. За те, що вчитель усе купує сам за свої кошти, а з нього вимагають, ніби дали безмежну купу грошей. За те, що вчитель не може елементарно оздоровитися, відпочити. За те, що на вчителя звалили роботи купи структур і він її старанно, сумлінно виконує. Вибачитися за те,що саме вчителі стали експерементальними матеріалом в руках тих хто ніколи не бачив школи, дітей, батьків. А судді хто?
Учитель
Сертифікація вчителів - ганебне явище!!! Це приниження учителя! Цікаво, коли припиняться ці ганебні експерименти?!
cos
Для Учитель: Це буде тривати безкінця, поки не знесемо проєвропейську владу. Європа дала завдання Україні- знищити освіту в Україні.
Коментувати
Вузлик
Альо! Ачо міністр, а не міністерка? ? ? ? Чому?
unforgiven 2
Новосад подякувала вчителям за приниження їхньої честі та гідності? Нехай би сама, спочатку пройшла цю ганебну сертифікацію, перед призначенням на посаду міністра освіти і науки України, адже вона отримує в декілька разів більшу зарплату, ніж сертифіковані учителі.
cos
А тепер нехай сертифікацію пройде Ганна Новосад з депутатами та міністрами- вже давно пора це зробити було би.
ми
Для cos: Підтримуємо на 100%
Ммм
Для cos: кожному робити свою роботу. І Новосад наврядчи створювала завдання.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!