УЦОЯО не оприлюднить завдання пілотного ЗНО для вчителів

Матеріали оцінювання знань учителів буде використано під час подальших пілотних етапів

УЦОЯО не оприлюднить завдання пілотного ЗНО для вчителів

Український центр оцінювання якості освіти не публікуватиме зміст завдань тесту пілотної сертифікації вчителів початкової школи, що був проведений 31 жовтня 2019 року. Про це повідомили в УЦОЯО у відповідь на запит Освіта.ua.

Зокрема, у Центрі повідомили, що матеріали проведенного тестування будуть використовуватись в майбутньому, тому не підлягають оприлюдненню.

«Матеріали пілотного оцінювання фахових знань та умінь учителів початкових класів буде використано під час подальших пілотних етапів», — зазначили в Українському центрі оцінювання.

«Зважаючи на це, тестові зошити незалежного тестування фахових знань та умінь учителів початкових класів, які виявили бажання взяти участь у пілотній сертифікації педагогічних працівників у 2019 році, належать до матеріалів службової інформації Українського центру оцінювання та не передаються третім особам», — підкреслили в УЦОЯО.

Як відомо, 31 жовтня 2019 року учасники пілотної сертифікації педагогічних працівників склали тест зовнішнього незалежного оцінювання. Тест складався із 100 завдань на виконання яких було відведено 180 хвилин.

Освіта.ua
08.11.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оксана
Пропоную створити базу тестових завдань для учителів, її оприлюднити. Хто має бажання, нехай проходить.
Dariia
Для Оксана: Так створюйте, що Вам заважає. Кому Ви це пропонуєте?
Коментувати
Володимир
Це провал в управлінні освітою. Я пройшов би ці тести онлайн, якби вони були в інтернеті. Але, схоже, сама якість тестів була низькою.
Dariia
Для Володимир: ну, по-перше, заздалегідь попереджали, що тести не оприлюднюватимуться, а по -друге - саме тому щоб Ви як наступний "бажаючий" сертифікуватися й вже бути більш підготовленим до складання тесту не були таким розумним і не знали завдань (так само як і учасники цього року) - не треба й розміщувати
Коментувати
Правдоруб
Ну понятно, каждый год же влом составлять новые тесты, авторам же платить нужно. Попомните мои слова, такая же политика коснется и тестов для абитуриентов в будущем, даже будет не на что ориентироваться при подготовке, соответственно многие срежуться на самом тесте. Закапывайте образование дальше в могилу....
Інна
а що ж так!!! демократія така в нас!знущаються з тих вчителів як з піддослідних щурів!!
avatar13
Дуже дебільно і смішно виглядає. Смішно, тому що зно для нас, учнів, роблять як 9 кругів пекла, а для вчителів тоді що? Я вже не представляю. А дебільно то, що для чого ви взагалі його робили, якщо завдання не хочуть показувати... Тоді виникає логічний парадокс - значить, що щось там не те, що його не хочуть показувати. Щоб ми, учні, в черговий раз завчивали все на світі, бо "кар’єри не зробите", "які ви будете, не здавши зно" і т.д. Так що це, скоріше всього, було для "устрашенія". І так уже хочуть із вчителів зробити стадо, яке нічого не буде знати та вчити дітей тупості. Ганьба таким "чиновникам" і "міністрам"! Виродження освіти - це перший крок до виродження нації.
микола кучевський
Мабуть зміст тестів будуть продавати, щоб поповнити бюджет МОН для обіцяних підвищень зарплат.
Любов Пікас
Для микола кучевський: :) :) :)
Коментувати
Олекса Позняк
учителі не люди.Рабам знать не положено12