Як відбувалось ЗНО для вчителів (відео)

Пройти пілотне незалежне тестування зважилися майже тисяча вчителів початкової школи

Як відбувалось ЗНО для вчителів (відео)

31 жовтня в Україні вперше відбулось ЗНО для вчителів. Пройти пілотне незалежне тестування зважилися майже тисяча вчителів початкової школи. Як відбувалось тестування вчителів дивіться у відеосюжеті ТСН.

Освіта.ua
05.11.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Колишня учителька
Дивна ця Мазур.Пам’ятаю як показували у ТСН її з новонародженим сином. Звичайно, це ж подія світового масштабу. Куди там королівським родинам!Потім героїчне повідомлення,що Алла не сидітиме а декреті,бо як ми,простий український народ ,без неї. Продала свою дитину за гроші і славу, а потім учителі винні. Понакуплюють дитині няньок -мамок,а потім дивуються,чому вона школу не тягне.Шановна,що ви вклали в дитину з народження до 5років,те й отримаєте.Ви її розвивали,виховували? Як вам ваша дитина не треба,то нянькам і поготів. А зараз учителі йому не такі. А у вас, Мазур, ще все попереду Ви возвели своє чадо на такий п’єдестал,що дивіться,щоб хоч ви,як мати, до нього дотягнулись.Ми учителі,бачили і таких і не таких мазурів -переживемо.А ви, ще 1-2 роки жовчю поплюєтесь і канете в небуття. От тоді і побачите яке зоряне чадо ви виховали.
Богдан Триндяк
Як звикло - перекрутили інформацію, чому протестують учителі .Небувала річ - Алла і кориспонденти несуть нісенітниці. .
чиста правда
Для Богдан Триндяк: Я теж думаю що все перекручено - насправді вчителі хочуть здавати ЗНО!
Andi
Для чиста правда: Насправді вчителі проти скасування надбавок. Ось Вам і причина мітингів.
Коментувати
батьки
Стоять з тими дзвониками як корови замість того щоб до ЗНО підготуватися та щоб дітей нормально навчати!
Andi
Для батьки: а Ви, замість того, щоб порівнювати вчителів з коровами, краще б собі яку-небудь роботу знайшли, зайнялися б корисною справою. Праця зробила з мавпи людину і Вам допоможе.
Коментувати
Яна
Журналісти ,як завжди, коментують по-своєму.Педагоги виступили проти зняття всіх видів доплат,а їх уже й до сертифікації приліпили.
Andi
Як бридко слухати коментарі журналіста. Ніби ще більше намагаються нацькувати всіх батьків проти вчителів. Не сперечаюся, є вчителі, котрі просто відчитують уроки і йдуть додому. Але переважна більшість намагається зробити з ваших дітей ЛЮДЕЙ! Намагаються вкласти в кожну дитину частину себе. Які дають більше любові, ніж деякі батьки. А Вам би тільки пресувати педагогів! У них і так нема часу на своїх власних дітей, та, навіть, інколи нема часу, щоб поїсти, попити чи сходити в туалет! Учителі початкових класів більше виділяються часу Вашим дітям, ніж Ви! І це не тільки уроки! А і перерви, під час яких малеча ділиться усіма радощами та переживаннями. Вони "виливають" усю біль про нещасне дитинство, про суперечки і бійки батьків, про п’яні посиденьки вдома. Інколи послухаєш і так болить. А тут лише вчителі всім винні. Скільки ж можна уже??? Краще б дивилися за батьками, які витрачають свій час на гаджети, які не дають любові своїм дітям, які псують психіку. Наболіло.
родитель
Для Andi: Таких как вы единицы. Большинство учителей к своей работе относится безответственно.
Я
А Ви проводили які-небудь дослідження, щоб робити такі висновки? Звідки такі твердження?
Коментувати
Кого ми дуримо???
Особливо противно слухати совсунку, яка, не маючи досвіду роботи в школі, береться всіх повчати і обіцяти нездійсненне.
lytik
Оприлюдніть завдання тесту, так як це робите під час дитячого ЗНО!!! Всі мають бачити, що це за завдання і до чого нам бути готовим, якщо це ввійде у силу! Дякую
ВАЛЕНТИНА ВАСИЛІВНА
Для lytik: Підтримую! Бо досі немає жодної інформації про те, чи буде опубліковано тестовий зошит для широкого загалу учителів, чи він буде одним із "секретних" об’єктів УЦОЯО
родители
Для lytik: Вот именно - "как детям". Те дети пашут как проклятые, а учителя боятся свои знания показать, за которые получают зарплату.
Небайдужий
А Ви хочете теж пройти ЗНО з своєї професії?
Коментувати
ВАЛЕНТИНА ВАСИЛІВНА
скажіть, чи можна десь побачити тестовий зошит із завданнями нашого ЗНО? Я не початківець, але дуже цікаво було б побачити, що там і як
родители
Стыдно смотреть на этот митинг! Стыд и позор этим учителям!
Л
Для родители: ГАНЬБА, СОРОМ ЦИМ " РОДИТЕЛЯМ".
Andi
Для родители: а Ви не дивіться. Я відкрию Вам велику таємницю: Ви можете вимкнути телевізор або перемкнути на інший канал, щоб не бачити цього "жаху". Ось такий лайфхак. Можете не дякувати.
Коментувати