Учителі, які пройшли сертифікацію, отримають надбавки

807 учителів, які беруть участь у сертифікації, склали ЗНО з фахових знань та умінь

Учителі, які пройшли сертифікацію, отримають надбавки

807 учителів початкових класів взяли участь у другому етапі пілотної сертифікації – незалежному оцінюванні фахових знань та умінь. Результати тестування, яке проходило у формі ЗНО, вчителі отримають до 21 листопада.

Попередньо учасники пройшли перший етап сертифікації, під час якого відібрані Державною службою якості освіти експерти вивчали їх практичний досвід роботи. Другий етап проводився у формі тесту, який тривав 180 хвилин. Загалом до нього увійшло 100 завдань різного типу, які перевіряли рівень обізнаності в організації навчального процесу, виховання і розвитку учнів, створення інтерактивного освітнього середовища тощо. Максимальна кількість балів, яку можуть набрати учасники – 100.

Найближчим часом буде визначений пороговий бал «склав/не склав» для учасників сертифікації. У ньому враховуватимуться результати вивчення практичного досвіду роботи та незалежного тестування.

Якщо учасник подолає поріг з тестування і не подолає з вивчення практичного досвіду – комісія може прийняти рішення вивчити його е-портфоліо. За результатами цього розгляду комісія може прийняти рішення про успішне проходження учасником сертифікації.

Учителі, які успішно пройдуть сертифікацію, упродовж 3 років отримуватимуть 20% надбавки посадового окладу. Окрім цього, проходження сертифікації зараховуватиметься як атестація педагогічного працівника з присвоєнням йому наступної категорії або підтвердженням наявної вищої.

більше про сертифікацію вчителів

Освіта.ua
01.11.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Сергей Лимонов
Разом з тим нардеп від "ЄС" Олексій Гончаренко, присутній на засіданні КМУ, зазначив: "Між першим і другим читанням Кабмін так і не знайшов коштів для підвищення зарплат вчителям. Додано разову виплату молодим вчителям у розмірі 10 прожиткових мінімумів (20 тис грн). Зміна власне зарплат вчителів залишилося на рівні інфляція +2%". Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила законопроект про бюджет на 2020 рік у першому читанні 18 жовтня.
М
Підтримую Олекса Позняк- де на місці класний керівник ніякого цькування немає.Треба починати з першого класу дітей вчити , а не ділити на чорне і біле .Діти різні з різних сімей , і мають бути однакові .Чомусь ми батьки дітей в хаті -не ділимо ?
ммм
Для М: ти ще піди Онадсько пітримай - і буде збірна освітянських дурнів.
мама
Для М: не плутайте дім та школу. В школу окрім дітей приходять ще й їх батьки зі своїми тараканами. І саме вони часто вже (до 6-7 років) встигають сформувати зі своїх дітей або "цькувальників" або "жертв". В нашому класі була мамочка, яка так носилась зі своєю донькою, що довела всіх до сказу. Ситуація не вирішилась допоки вони не перевелись в іншу школу. А починалось з того, що діти, які бігали на перерві штовхнули її донечку, яка була значно крупніша за однокласників, бо пішла школу не в 6 а в 7 і досить крупною. Вона відразу поскаржилась мамочці, а та прибігла влаштовувати розбірки з дітьми. Після цього дівчинку почали ще й чмирити за те що вона ябіда. А мамка бігала більше і більше. Погрожувала дітям поліцією. Перевести доньку в іншу школу радили і директор і психолог, але вона не хотіла принципово.
М
Для мама -тоді в школах ставити камери і не треба буде доводити хто ?,що ?,зробив -хоча б на коридорах.
Коментувати
ммм
якщо у ЗНО не було питань щодо булінгу, наприклад, а лише на енциклопедичні знання з предметів, то це не зно для вчителя, а до одного місця дверці.
Олекса Позняк
Для ммм: як задовбали вже ті ммммавпи. Дурне зверху щось бовкне і мммавпи знизу -аяяяй. Забули вже дітей індиго? А як ті мммавпи репетували -"ой шо деется -дети індіго -аяяяй - что же будет - кругом деті індіго" , вчепились тепер у булінг, ідіоти і роздувають до світової проблеми. Де на місці класний керівник ніякого цькування немає. А ідіотам аби поговорить
Лікар-психіатр
У "ммм" спостерігаються явні психічні розлади на грунті дебілоцентризму і соросопоклонства ускладнені відсутністю здатності думати власною головою. Це призводить до мавпування і безглуздого повторювання абсурдних термінів, якими соросівські підстилки типу новосад і совсун підміняють поняття.
ммм
Для Олекса Позняк: а чого ж ти умнік щойно видалив свій комент у сусідній статті? стидно стало і ти пішов вчити закони? вивчиш закони і не буде в тебе проблем з дітьми індіго.
Коментувати
Лариса
Шановна Вчитель-ка, все це нам зрозуміло, але ми обговорюємо зняття надбавок, а саме ми, предметники, і не можемо пройти сертифікацію,щоб отримати 20% надбавку, яким же тоді чином виживати,адже вимоги,як до вчителя , так і до викладача не змінено!
Вчитель-КА
Для Лариса: та вони шось там обіцяли з нового року ввести надбавку в оклад. Дай-то Боже. Нам платять за престижність 30%. Це винна місцева влада - бо ця надбавка на місцевому бюджеті.
Коментувати
Вчитель-КА
Господи - сертифікацію проходили лише ті вчителі які в тому році набрали першачків - а шуму - мама рідна. Предметники навіть при бажанні її пройти не можуть. От же любителі не договорювати.
Местный
Для Вчитель-КА: тяв-тяв
Коментувати
Местный
Кинули кость собачкам и они теперь будут вилять хвостиком, заглядывать хозяину в рот и лаять на не согласных.
London
Дорога Олено! Вам пані Новосад нічого не поясне, бо вона ні вшколі, ні в дитсадку, а тим паче в університеті не працювала! Вона фактичний Самосад!
Олена П.
Не втрималась,напишу. Чи враховує пані міністерка те,що у викладача або вчителя немає вільного особистого часу! Поясню за себе, маю власні сайти розроблені по предметах, пишу статті у наукові видання, бо це вимагає МОН, а що мені за це ? Зняття вченого ступеню і надбавку за престижність, чи ще треба бігти сертифікацію проходити? А жити коли? Поясніть шановна пані міністерко!
Клотрімазол
Для Олена П.: вона Самосій ( бур‘ян)
Коментувати
Сергей Лимонов
Бу га га! Тепер пройшовші сертифікацію педагоги будуть отримувати все ті ж 20 % "юліних" за престижність- попередньо знятих ( понижених до ганебних 5 %)
Павлович
Для Сергей Лимонов: Фігюліних...Не "юліних", а "азіровських".(Постанова КМУ від 23 березня 2011 р. N 373 Про встановлення надбавки педагогічним працівникам закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної), вищої освіти, інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування). https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/373-2011-%D0%BF
Коментувати
Олекса Позняк
Та що не проходила сертифікацію тепер працюватиме упівсили. А чому я повинна ішачить якщо Галі на 20% більше платять? Нехай вона і пахає....
Местный
Для Олекса Позняк: абсолютно верно.В итоге эти чудо правители добились резкого ухудшения ситуации в образовании.
ммм
Для Олекса Позняк: а якщо ти не знаєш, скільки Галі платять, ти обереш собі образ вчительки-конкурентки, і все-рівно будеш возмущаться по колхозному, бо так звикла? а ти знаеш, що у Європі ніхто не знає зарплатні сусіда, і гірше - табу на такі питання.
Олекса Позняк
Для ммм: помичи мені. Навіть я знаю скільки отримують мої колеги в США чи Італії - з багатьма дружу.Це державна служба а не сімейна фірма.
Коментувати
Лариса
Так, звичайно, не можу не погодитись з відгуками.Нажаль, але нова влада не цінує тих, хто ще залишився вчителювати. Останніми роками працювала,як віл, вебінари,тренінги,отримання наукового ступеню і кінець... Результат, скасування надбавок і т.д.
unforgiven 2
Тепер учителям, які пройшли ганебну сертифікацію, можливо повернуть чесно вкрадені бандою Гриневич 20% до зарплати в 400 $ і вона буде становити аж 420 $, у найкращому випадку. А в народних депутатів без сертифікації зарплати коливаються в розмірі від 600 до 4 000 $. Це, звичайно, перемога над рашизмом, мініфічними бендерівцями і реальними зеленими чоловічками, а також здоровим ґлуздом. Так тримати, панове ідіоти із міністерства знищення освіти і науки України.
НУШний вчитель
Обіцянки про 20 відсотків вже звучали для тих, хто проходив онлайн курси для НУШ на Ед-ера і почав викладати в новій укр. школі , та має всі сертифікати.Ніяких відсотків не нараховують.Чи можливо десь дотримуються обіцяного? Кого питати?
Бухгалтер
Для НУШний вчитель: НУШні вчителі, які мають сертифікати , отримують 30% престижності.
Коментувати
Вчитель
Чергові соросівські підстилки продовжують політику знищення української освіти і науки. Добра від нинішньої влади не чекаю. Під нинішньою владою маю на увазі не клоуна Зелю, який нічого не вирішує, а його господаря - олігарха Коломойського. Є у мами Лесі Українки - Олени Пчілки чудовий твір, який називається "Наша справа з жидами" (погугліть). Написаний бозна коли, а наче про сучасну Україну. Нічого не змінюється.
ммм
Для Вчитель: чого ти думаеш, що тебе хтось читає? а кли читає, то розуміє, про що ти троляка пишеш?
Коментувати
Почему?
Вопрос один- почему люди,у которых ставка приравнена к минимальной зарплате ( учителя)должны проходить сертификацию,а те,кто имеет миллионы( и даже может заказывать проституток на рабочем месте)- ничего не проходит,даже элементарные тесты на профпригодность?
кто не дает?
Для Почему?: Ну заработай миллион, будешь отдыхать.
Viktor Kirilchyk
Сомневаюсь что кто-то там заработал миллион честным трудом.
Почему?
Для кто не даёт? Вы действительно знаете представителей ВР,кто заработал свои средства честным путём??? Имена в студию)
Коментувати