31 жовтня відбудеться перше ЗНО для вчителів

Тест зовнішнього оцінювання міститиме 100 завдань, на виконання яких буде відведено 180 хвилин

31 жовтня відбудеться перше ЗНО для вчителів

31 жовтня 2019 року учасники цьогорічної пілотної сертифікації педагогічних працівників упродовж 180 хвилин складатимуть тест незалежного тестування фахових знань та умінь учителів початкових класів.

За інформацією Українського центру оцінювання якості освіти, тест міститиме 100 завдань, які будуть спрямовані на визначення рівня обізнаності учасників з питань планування та організації освітнього процесу, забезпечення і підтримки навчання, виховання і розвитку учнів, створення освітнього середовища.

Адреса проведення незалежного тестування зазначається у листі-виклику, який розміщено в кабінетах учасників сертифікації. Учасникам потрібно самостійно роздрукувати лист-виклик.

Тестування розпочнеться об 11 годині. Допуск учасників сертифікації до пунктів тестування здійснюватиметься з 10:15 до 10:50 за паспортом або іншим документом, що посвідчує особу, та листом-викликом.

Увага! Копія паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, не дає права на допуск учасника/ці сертифікації до пункту тестування.

Учасник сертифікації, документи якого містять розбіжності в персональних даних, повинен також надати відповідний документ, що підтвердить ці зміни.

Освіта.ua
28.10.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Первомайка
Сертифікуйте наших міністрів, бо вони,навіть, рідної мови не знають. Розпочати з них треба, а саме на відповідність займаній посаді. Як бачимо, партія Голос ну ніяк не компетентна в питаннях освіти.
Вчитель
Чергові місцеві вибори мають відбутися 25 жовтня 2020 року і цей день повинен стати початком кінця олігархічних пректів "Голос Пінчука" та "Слуга Коломойського". Ми вже зараз повинні агітувати всіх своїх друзів та рідних проти цих партій-одноденок. Учительська спільнота повинна продемонструвати, що не потерпить знущання над собою і не пробачить брехливих обіцянок перед виборами: "зарплата вчителів по 4 тисячі доларів", а після виборів "я вам нічєво нє абєщал".
Игорь Соломонов
Для Вчитель: Це хто Вам обіцяв 4 тисячі доларів? Зе тільки сказав, що хотів би, щоб вчителі отримували 4000$ і все...
Олекса Позняк
Для Игорь Соломонов: ні обіцянок ні пробачень а дурневі радість
Наприклад
90-ті роки повертаються!
Коментувати