Результати сертифікації вчителів: експертне оцінювання

25 жовтня в кабінетах учасників сертифікації будуть розміщені результати експертного оцінювання

Результати сертифікації вчителів: експертне оцінювання

25 жовтня в електронних кабінетах учасників сертифікації будуть розміщені результати експертного оцінювання вивчення практичного досвіду їхньої роботи.

Оцінювання проводилось експертами Державної служби якості освіти.

В Українському центрі оцінювання якості освіти повідомляють, що якщо кількість балів, зазначена в кабінеті учасника сертифікації, не відповідатиме кількості балів, зазначеній у копії експертного висновку, учасник сертифікації протягом п’яти календарних днів із моменту оприлюднення такої інформації має право звернутися до Державної служби якості освіти з вимогою щодо усунення такої невідповідності.

У разі підтвердження наявності технічної помилки Державна служба якості освіти не пізніше наступного робочого дня повідомить про це Українському центру оцінювання якості освіти.

Як відомо, 11 жовтня завершився перший етап пілотної сертифікації вчителів, під час якого відбулось експертне оцінювання професійних компетентностей учасників сертифікації. Наступним етапом сертифікації стане незалежне тестування учасників сертифікації, що відбудеться 31 жовтня.

більше про сертифікацію вчителів

Освіта.ua
23.10.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Евгеньевна
Уйдут пенсионеры. учителя которые не пройдут сертификацию. а кто работать будет!