Завершився перший етап сертифікації вчителів

Під час першого етапу відбулось оцінювання професійних компетентностей учасників

Завершився перший етап сертифікації вчителів

11 жовтня завершився перший етап пілотної сертифікації вчителів, під час якого відбулось експертне оцінювання професійних компетентностей учасників сертифікації. Про це повідомили у Державній службі якості освіти.

Оцінювання професійних компетентностей учителів відбувалось шляхом вивчення практичного досвіду їх роботи.

Процес вивчення здійснювався експертами за методикою, розробленою Службою відповідно до Концепції Нової української школи.

Загалом, у період з квітня по жовтень 2019 року Службою були сформовані експертні групи та організовано вивчення практичного досвіду роботи 811 вчителів з 609 закладів загальної середньої освіти.

Для здійснення експертного оцінювання професійних компетентностей учасників сертифікації було підготовлено 1500 експертів, 1050 з яких взяли участь у вивченні досвіду вчителів, які цього року проходять сертифікацію.

Як відомо, сертифікація є зовнішнім оцінюванням професійних компетентностей педагогічного працівника, що здійснюється шляхом незалежного тестування, самооцінювання та вивчення практичного досвіду роботи. Сертифікація відбувається виключно на добровільних засадах.

Наступним етапом сертифікації стане незалежне тестування учасників сертифікації. Тестування відбудеться 31 жовтня. Учителі-учасники сертифікації вже отримали запрошення на ЗНО.

Більше про сертифікацію вчителів

Освіта.ua
11.10.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Сергій
1050 експертів вивчали досвід 811 вчителів. Це ж скільки ж можна ще "експертів" наплодити? І це тільки практичний досвід, а ще ЗНО і тд і тп.
Правдоруб
Проблема в тому, що раніше (за старих добрих часів) вчителям дозволялося шмагати дебілів різками, щоб вони (не маючи клепки в голови для навчання) хоча б нормальним дітям вчитися не заважали. А тепер в Україні "дебілоцентризм", коли в кожному малолітньому дегенератові потрібно бачити якусь міфічну "особистість" і ледь не в зад його цілувати. Через це тепер і нормальним дітям в школі вчитися неможливо.
gry
Для Правдоруб: А нас перетворили в "надавачів освітніх послуг". Як хочеш - так і крутись. Але для того щоб послугу отримати (стоматкабінет, наприклад), треба хоча-би рот відкрити. Наші "отримувачі цих самих послуг (батьки/учні) рот не відкривають.
Tet-a-tet
Для Gry: Наші "отримувачі" рот відкривають, тільки не закривають, ліньки розжувати і проковтнути те, що ми їм готове туди кладемо чистою ложкою!
Коментувати