Учителі-учасники сертифікації отримали запрошення на ЗНО

Адреса проведення ЗНО зазначена в електронних кабінетах учасників сертифікації

Учителі-учасники сертифікації отримали запрошення на ЗНО

31 жовтня 2019 року відбудеться незалежне тестування професійних компетентностей педагогічних працівників, які цього року беруть участь у пілотному проекті з сертифікації вчителів.

В Українському центрі оцінювання якості освіти повідомляють, що адреса проведення ЗНО зазначена у листі-виклику, який розміщено в електронних кабінетах учасників сертифікації. Учасникам необхідно самостійно роздрукувати лист-виклик.

Допуск учасників сертифікації до пунктів тестування здійснюватиметься з 10:15 до 10:50. Для входу до пункту тестування учасник сертифікації повинен мати паспорт або інший документ, що посвідчує особу та лист-виклик.

Як відомо, тест, що складатимуть учасники сертифікації, міститиме 100 завдань, на виконання яких буде відведено 180 хвилин. Завдання будуть спрямовані на визначення рівня обізнаності учасників сертифікації з питань планування та організації освітнього процесу, забезпечення і підтримки навчання, виховання і розвитку учнів, створення освітнього середовища.

Більше про сертифікацію вчителів

Освіта.ua
07.10.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
М
Для 123: прочитайте петицію з анг. мови, які там питання були ? Чи за шкільною програмою.
Правдоруб
Обожнюю твори геніальної українки Олени Пчілки. Наприклад "Наша справа з жидами". Дуже всім рекомендую знайти цей твір в Інтернеті (за допомогою гугла) і прочитати. Наче про сучасне життя написано. Що тоді фєльдмани, рабіновічі і коломойські життя українцям не давали, що зараз.
Вчитель
Не знаю де за обласну олімпіаду дають грамоту МОН ,тут за 5 призових на 4 етапі Всеукраїнських олімпіад протягом 5 років з 2014 по 2019 дубль пустою.
123
Для Вчитель: Це питання до Вашого керівництва. Саме вони подають клопотання про нагородження. МОН сам особисто вчителів всіх не знають
Вчитель
Я це знаю,але моя особиста гордість не дозволяє мені опускатися до їх рівня,головне,що є діти з якими цікаво працювати.Тернопільська обл.
Коментувати
М
Ви мені не відкривайте таємницю та дівчинка ходить до іншого репетиторів з ваш мови то ваш син займався додатково з вчителькою щоб поїхати на олімпіаду то не вийшло як репетитор шкільної науки не вистачило про що я говорю якщо з дитина займається з репетитором вона більше розуміє бо шкільної науки при вступі не вистачає я нічого не маю про ти вас і проти вашого сина я хочу ще раз сказати що шкільної програми дитині самій це все вивчити важко якщо ваш син здібний як ви думаєте як би вчителька не розвинула в нього знання пояснювала допомагала у навчанні він би по шкільні програмі без допомоги вчителя їхав би на олімпіади
Дана
Для М: Напишіть, будь ласка українською мовою з розділовими знаками. Бо це кошмар!!!
М
Кошмар — чисто українське слово ? Жахіття!!!
123
Для М: Підготовка до олімпіад не має жодного стосунку до шкільної програми. Аби йти на олімпіаду мають бути знання з позашкільної програми. Часто це рівень перших курсів університету. А програму 11 класу він освоював ще влітку після 9-го класу. Тому не плутайте грішне з праведним. про олімпіаду я Вам написала у відповідь про Вашу історію щодо олімпіади з англійської. ЗНО здають за шкільною програмою і шкільних знань цілком достатньо.
Коментувати
М
Не знаю як у вас хто де поступив без репетиторів в нас діти знайомих які поступили у вищий навчальний заклад то всі ходили на:англійську, математику і дехто українська мова фізика кому що треба було для вступу. Багато батьків зі мною будуть згідні що шкільного навчання не вистачає при вступі.я знаю одну дівчинку яка ходить до репетиторa з англійської мови то її в школі беруть на олімпіаду .
123
Для М: Я Вам відкрию "таємницю": з "олімпіадниками" вчителі займаються додатково безкоштовно. точніше в тежах тарифікації, де є часи на індивідуальні заняття. Саме так вчителі з 4 предметів 1 рік займались з моїм сином, коли він приймав участь у міських олімпіадах з 4 предметів. Надалі він визначився з бажаним предметом і займалась вчителька саме з цього предмету: готувала спершу до міської, а потім до обласної олімпіади. А за призові місця (які були протягом 4 років поспіль), ще й подарунки дарувала. Їй за те що підряд стільки років готувала переможця олімпіади обласного рівня грамоту МОН дали.
Коментувати
М
Всі діти які зараз поступають у вищий навчальний заклад хоча би з одного предмета або навіть з двох ходять до репетиторів то анг мова і математика .тим більше діти молодших починаючи з другого класу вже репетитори математика і анг мова .я вже зно не буду здавати я вже давно її закінчила ще по екзаменах починаючи з 4 класу і до 11 я бачу питання які є в зно і чую що батьки говорять і на які репетитори ходять по ваших славах виходить що багато дітей що наймають репетиторів не вчаться в школі ?
123
Для М: 1. так багато не вчать в школі. причому часто відверто ігнорують вчителів. 2. є діти, які не здатні до навчання, а батьки впевнені, що вони найрозумніші, а якщо і не найрозумніші, то "що вини в університет не можуть вступити?". Раніше такі діти просто йшли до техінкумів, ПТУ, а зараз всі "повинні мати диплом". З моїх знайомих лише донька однієї ходила до репетиторів. І саме вона завалила (зовсім) ЗНО з історії. Діти інших колег та друзі мого сина не ходили до репетиторів і вступили на бюджет до найкращих вишів. Ще є 3-й варіант: діти здібні і навчання їм би було достатньо шкільного, але батьки не вірять в здібності своїх дітей.
Коментувати
unforgiven 2
А коли міністр освіти і науки України та її помічники отримають запрошення для сертифікації на ЗНО?
М
Як взагалі можна здати зно без репетиторів ?шкільної науки не вистачає а не всі мають можливість платити ? Якщо наймати репетиторів для чого сидіти в школі більшу половину дня? В класі по 30 дітей , вони ходять вчитися чи протирати штани?в таких класах з такою кількістю дітей - уроки малювання ,трудового , а не математики , української мови проводити.
123
Для М: ЗНО без репетиторів можна здати запросто. ЗНО за шкільною програмою. Якщо Ви не навчаєтесь в школі, то звісно не здасту. І ще таке. Якщо до ЗНО підготуватись без перетиторів Ви не можете, як Ви будете готуватись щопівроку до сесії та писати курсові? Заплатите?
Коментувати
Учитель
А коли відбудеться незалежне тестування професійних компетентностей нашої прибацаної інклюзивної на всю голову міністеркині? Чергові соросівські підстилки продовжують політику знищення української науки і освіти. Добра від нинішньої влади не чекаю. Під нинішньою владою маю на увазі не блазня Зелю (який нічого не вирішує, а просто грає роль "президента"), а його господаря - олігарха Бєню Коломойського.
Пропердетка
Для Учитель: смело, товарищь! За дело задело...
Коментувати