Тест ЗНО для учителів складатиметься зі 100 завдань

Затверджена характеристика тесту зовнішнього оцінювання для вчителів початкової школи

Тест ЗНО для учителів складатиметься зі 100 завдань

Тест зовнішнього незалежного оцінювання для учителів початкових класів, які братимуть участь у сертифікації педагогічних працівників у 2019 році, складатиметься зі 100 завдань. Відповідну характеристику тесту фахових знань та умінь учителів, які виявили бажання взяти участь у сертифікації педагогічних працівників, затверджено Українським центром оцінювання якості освіти.

Тест незалежного оцінювання міститиме завдання однієї форми, що матимуть чотири варіанти відповіді.

Тест складатиметься із завдань з планування та організації освітнього процесу, забезпечення і підтримки навчання, виховання і розвитку учнів, а також із завдань зі створення освітнього середовища.

Кожне завдання тесту оцінюватиметься у 0 або 1 бал в залежності від наданої відповіді, відповідно, максимальна кількість балів за виконання усього тесту дорівнюватиме 100 балам.

На виконання тесту вчителям буде відведено 180 хвилин.

Як відомо, зовнішнє оцінювання вчителів є одним з обов'язкових елементів сертифікації педагогічних працівників. Цього року буде проведена пілотна сертифікація вчителів початкової школи, участь в який візьмуть майже 900 педагогічних працівників.

Власники сертифіката отримають щомісячну доплату в розмірі 20% посадового окладу пропорційно обсягу педагогічного навантаження упродовж трьох років чинності сертифіката.

Більше про сертифікацію вчителів

Освіта.ua
04.03.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Золтан Золтанович
Та хай здають хоч три рази на рік, якщо не мають своєї думка і свого слова! З них терпил безправних зробили, а вони ще й радіють! Замість того, щоб після роботи відпочити біля телевізора з пивом чи в колі друзів, вони складають всілякі завдання, інтерактивні уроки, презентації, перевіряють зошити, контрольні, а у вихідний день ще й на екскурсії водять тих, хто їм по морді з’їздить чи пошле, зніме на відео і виставить на посміховисько! Терпіть і радійте "своїй високій зарплаті і престижній посаді"!
Хомич
Для Золтан Золтанович: ті бабусі, що подали на сертифікат пива не п’ють. Їм би просто в авангард. Так привчені багатолітнім ярмом педагогічної діяльності. Ну, копійчину ще відірвуть.
Коментувати
Іван
Чого так мало? 300, а краще 500 - саме те!.
vakhodor
Ігнорувати та вимагати юридичних підстав, залучити профспілку та адмінресурс, влаштувати страйк)))
Тур
Для vakhodor: А хто це зробить, безхребетні педагоги?
Коментувати
Освітянин
Вам не смішно з цього тесту. Навіть на ЗНО учнів немає завдань з вибором однієї відповіді серед чотирьох. А з математики, хімії ще передбачає розв’язування задач і написання відповіді, а з мови - скласти твір. І на це виділяють 150-180 хвилин. Щось ви вчителів вважаєте слабшими за учнів.
almira
Для Освітянин: Тест складатиметься із завдань з планування та організації освітнього процесу, забезпечення і підтримки навчання, виховання і розвитку учнів, а також із завдань зі створення освітнього середовища.
Коментувати