У МОН задоволені результатами реєстрації на сертифікацію

За словами міністра, результати реєстрації вчителів дозволять протестувати механізм сертифікації

У МОН задоволені результатами реєстрації на сертифікацію

Результати реєстрації вчителів на добровільну сертифікацію є хорошими і дадуть можливість протестувати новий механізм сертифікації в усіх регіонах України. Про це сказала міністр освіти Лілія Гриневич.

«2019 року в сертифікації зможе взяти участь 1 тисяча з майже півмільйона сьогодні працюючих педагогів. Більш того, цьогоріч у ній беруть участь лише вчителі початкової школи. Наразі педагоги з 17 областей та міста Києва вже вичерпали свої квоти, при цьому вже зараз ми маємо зареєстрованих учасників з усіх областей України. Це хороший результат, адже ми зможемо пропілотувати новий механізм сертифікації в усіх регіонах нашої великої країни та матимемо можливість в кожному із них відшукати агентів змін, які є серцем реформи на місцях», – зазначила Лілія Гриневич.

Вона також наголосила, що сертифікація є добровільною.

Як відомо, гранічна кількість учасників пілотного проекту із сертифікації у 2019 році складе одна тисяча вчителів. Реєстрація розпочалась 15 січня та триватиме до 1 лютого включно.

Станом на 31 січня для участі в сертифікації зареєструвались 962 учителя.

 

Освіта.ua
31.01.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Сергей Лимонов
Як начальство від освіти поєднує в собі "проєвропейськість" з совковими методами по типу "одобрямс"! Ну вчителі просто вбиваються у чергах на сертифікацію ( добровільно - примусову) - когнітивний дисонанс! А по- факту ще одне приниження освітян! Тепер диплом-нічого не вартий- такий собі папірець: здай ЗНО- пройди атестацію -сертифікацію- отримай подачку в 1000 гривень! Молодець,песик! Піддаєшься дресурі!
...
Мені держава дала диплом! Такий як і лікарю, як і інженеру, як і повару, як і міністру освіти, як і президенту!!! Скільки можна принижувати вчителя!!! Де ж ви такі розумні взялися, якщо вас учив такий дурний учитель, що йому треба в цій державі все життя комусь щось доводити ... ставати на "задні лапи" щоб випросити 20%. Та залиште ті відсотки собі! Може вам потрібніше...