Старша школа може стати білінгвальною

Одним із напрямів реформи є впровадження білінгвальної освіти у курс старшої школи

Старша школа може стати білінгвальною

Одним із напрямів реформи середньої освіти є впровадження білінгвальної освіти у курс старшої школи, де профільний предмет може викладатися шляхом білінгвального вивчення.

Про це в ефірі телеканалу ДОМ сказав генеральний директор директорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти  МОН Олег Єресько.

За його словами, наприкінці минулого року міністр освіти і науки презентував програму великої трансформації «Освіта 4.0: український світанок», яка передбачає розвиток білінгвальної освіти.

«У першу чергу ми плануємо, що в старшій профільній школі обов'язковий профільний предмет буде йти шляхом білінгвального вивчення. Тобто твій обраний профіль буде вивчатися і українською і англійською мовою безумовно», – сказав Єресько.

Він також висловив впевненість, що держава має забезпечити українських школярів належним рівнем опанування англійської мови.

Освіта.ua
06.03.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Світлана
Нехай міносвіти складе спочатку адекватну навчальну програму та навчить вчителів та дітей правильно розмовляти українською мовою. Бо поки МОН лише все ускладнює та розвалює.
ВікторТ
Нехай чиновники спочатку пройдуть ЗНО з української. Є закон про державну мову, який не виконується і порушується (як і Конституція). Експерименти від плагіатора Шкарлета вже дістали. Ти зможеш фінансово забезпечити всі програми?
ДепартаментДюсолей
МОН - це генератор білінгвальної ахінеї ! !
Maрiя
Божечко! Про яку білінгвальну освіту може йти мова, коли наші учні НЕ знають рідної мови....путають російські та українські букви при написанні диктантів. Можно запровадити в навчання хоч ще 10 мов, але при ТАКОМУ підході до справи школярі НЕ БУДУТЬ ЗНАТИ ЖОДНОЇ З НИХ....Чиновники Міністерства освіти вже давно живуть в ПАРАЛЕЛЬНОМУ світі, їх більшість НІКОЛИ НЕ ПРАЦЮВАЛА В ШКОЛІ....Тому, практично все що вони впроваджують в навчальні програми можна назвати дурнуватими експериментами, де подопітними кроликами є учні та вчителі....
Святослав
Освіта англійською це виховання рабів на експорт. А втратити власний національний критерій це як розкачати персонажа у гімпа ігноруючи расові скіли. І залишити його без бонусів
Lesnik
Для Святослав: Сытое наднациональное быдло ну очень переживает скотеняк хуже ем африканских рабов. Шоу "95" маст гоу он, гордыня навоза.
Коментувати
Леся
В якій реальності вони живуть? Де вони знайдуть білінгвального вчителя предметника?
Антон
О будуть вчителі знову шарудіти за мізерну заробітну плату. Англійська буде супер!
Любодрузі
Ключове слово "МОЖЕ", а може й не може. Хоча кошти точно розкрадуть та знову принизять освіту.
Вчитель
О чиновник вже білінгвіст,то Єресько,то Яресько,одним словом черговий нереалізований пафос,єдина нормальна реформа це ЗНО і те вже майже ухекане,а тут білінгвізм цікаво самі вірять і головне при такій оплаті праці ну ну.
За-раза
Ще не встигли відійти від русифікації, як підходимо до англіїзації? Розплата за гранти?
КЕП
Для За-раза: Не треба шукати теорії змови та масонів в тих речах що пояснюються людською тупістю. В даному випадку некомпетентні і відірвані від реальності чиновники імітують бурхливу діяльність
Коментувати