В Україні стартувала система шкільних електронних журналів

Метою запровадження онлайн платформи є дерегуляція управління системою освіти

В Україні стартувала система шкільних електронних журналів

В Україні розпочала роботу система електронних класних журналів для шкіл Electronic Journal.

Проект реалізований Інститутом освітньої аналітики Міністерства освіти і науки.

Метою запровадження онлайн платформи є дерегуляція управління системою освіти, а також спрощення ведення шкільного документообігу.

Платформа забезпечує вчителів, батьків та учнів цілодобовим доступом до шкільних оцінок, статистики відвідуваності та інших ресурсів електронного класного журналу.

Розробники зазначають, що впровадження Electronic Journal є особливо актуальним для тих шкіл та громад, які не можуть придбати альтернативні комерційні програмні продукти.

За допомогою платформи школи мають можливість створювати документи, зокрема, класний журнал, лише в електронній формі.

Також користувачі отримають доступ до актуального переліку уроків в режимі онлайн з мобільних пристроїв або персонального комп’ютера.

Окрім того, платформа може збирати освітню статистику з використанням індивідуальних даних учнів та педагогічних працівників із їх подальшою деперсоналізацією.

Для підключення до системи електронних класних журналів школі необхідно надіслати запит щодо підключення до E-Journal на адресу Інституту освітньої аналітики та вказати необхідні дані для реєстрації школи.

Після розгляду звернення шкільний адміністратор, отримавши права доступу до системи, зможе використовувати можливості системи електронних класних журналів.

Дізнатись більше

Освіта.ua
22.12.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Аналітика
Електронний журнал-це чергова мулька: бурлива діяльність і окозамилювання. Замість збереження ще залишків знань, рівня освітнього процесу, придумаємо додаткову роботу вчителям, викладачам. А де ресурс: сервери і інше забезпечення, збереження інформації її захист. Читайте новини. В США проникнення на ресурси державних установ. А в нас тут якась чергова гоп-компанія, яка просто буде використовувати кошти бюджету і трісне як мильна бульбочка.
Ольга
Ми вже семестр використовуємо електронний журнал на платформі Нові знання,зручно! Паперові не ведемо! Часу на заповнення потрібно меньше в рази! Мені дуже подобається!
unforgiven 2
Електронний журнал вітається, при умові повної відмови від паперового, а також повного матеріально-технічного забезпечення всіх учителів збоку держави.
serj
Окрім системи електронного журналу то ще потрібно мати: кожному вчителю ноутбук, обладнати кожен клас розеткою та доступом до інтернету.
Юра
Для Учитель: Ви журнал зараз заповнюєте за окрему плату? Яка різниця, якщо будете замість паперового заповнювати електронний журнал? А шукати матеріали для роботи це ж хіба не робота вчителя? Чи ліпше користуватися всім готовим, а хтось хай це готує, і ще безкоштовно роздає.
Учитель
А доплата за це буде? чи так, як завжди: учитель - раб і все повинен робити : на своїх гаджетах працювати,матеріали для дистанційної роботи у вільний час шукати.Це з вам не у депутатському кріслі сни бачити...
Тарас
Для Юра: ті школи які вже використовують електронний журнал ведуть і паперовий - подвійна робота
Учитель
Для Юра.Річ у тому, що окрім електронного заповнюється ще паперовий.Потрібен час, щоб виставити у електронний оцінки. Вони повинні бути такими ж, як у паперовому.І от твій урок закінчився,на перерві сидиш,виставляєш у електронний.А треба бігти у іншу аудиторію, оскільки зараз ненормальне навчання, коли по школі бігають вчителі. Для уроку в іншому класі треба ще підготувати зошити або карти чи ще щось. Журнал же лишаєш у цьому класі, не встигнувши заповнити. " Осінній марафон"
Учитель
А ще веселіше тоді,коли чергуєш у коридорі.Коли заповнювати?
Коментувати
Вчитель
От цікаво, це буде обов’язковим стандартом для всієї країни, чи знов кожній школі на вибір? Бісить, що в одному місті 100500 різних використовуваних сервісів. Добре, що держава звернула увагу на цю проблему, але питання, чи поборить вона це розмаїття, чи просто принесе трошки хаосу підкинувши варіантів. Цікаво, доживу я до моменту одніеї типової шкільної бази даних, стандартного журналу, сайту (з нормальним функціоналом) , платформи для дист. Освіти (в ідеалі інтегрованої з сайтом і журналом), єдиної системи відкритих бюджетів (де буде кожна школа кожного міста, містечка і села), чи так і буде кожна школа ломати голови, що вона буде використовувати. Причому мучаючись питанням: якісно, але за гроші, чи безкоштовно (привіт нові знання...), але з поганим функціонал і підтримкою. Це ж не важко зробити і навіть не потребує космічного фінансування (хоча і дешево не буде), а в результаті - суцільний плюс для всіх. І для вчителів, і для учнів, і для батьків. Ехххх...
Районо
Для Вчитель: Обов’язковим це зробити неможливо. Неможливо залишити половину міст та сіл на папері, а іншу половину перевести на електроніку. Або вся країна переходить разом та тоді відмовляється від паперу, або додатково ведуть е-документацію ті заклади, в яких цей процес оплачують батьки, яким це потрібно. А чого вас бісить що в одному місті 100500 конкурентних сервісів? Ви працюєте одразу у 100500 навчальних закладах? Вас не має це турбувати.
Коментувати