Усі вчителі базової школи пройдуть перепідготовку

Підвищення кваліфікації включатиме у себе ознайомлення з принципами нового Держстандарту

Усі вчителі базової школи пройдуть перепідготовку

Учителі 5-9-х класів, які навчатимуть школярів за новим Державним стандартом базової середньої освіти, мають пройти обов’язкове підвищення кваліфікації.

Про це йдеться у роз'ясненні Міністерства освіти і науки щодо впровадження нового Держстандарту базової освіти.

За інформацією освітнього відомства, підвищення кваліфікації вчителів буде включати у себе ознайомлення з основними принципами Держстандарту та навчання практичному застосуванню цих принципів.

Забезпечення підвищення кваліфікації буде покладено на інститути післядипломної освіти педагогічних працівників. Також підвищення кваліфікації вчителів щодо впровадження нового стандарту зможуть проводити інші суб'єкти професійного розвитку педпрацівників, зокрема громадські організації за підтримки міжнародних партнерів.

«Підвищення кваліфікації стосуватиметься всіх вчителів, незалежно від того, що вони викладатимуть – окремий предмет чи інтегрований курс. Таке навчання розпочнеться у 2021 році», - повідомили у Міністерстві освіти і науки.

Як відомо, 30 вересня Кабінет Міністрів ухвалив новий Державний стандарт базової середньої освіти. Документ створює умови для продовження реформи «Нова українська школа» у 5-9-х класах.

Освіта.ua
19.10.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
322
Знаем мы " передовые идеи" у некоторых лекторов институтов повышения квалификации) 15 лет читают одни и те же лекции слово в слово!
Natali Sych
Забезпечення підвищення кваліфікації буде покладено на інститути післядипломної освіти педагогічних працівників.. а фактично - на людей, які жодного дня не працювали в школі і не мають найменшого уявлення про життя школи і вчителів. Сумно.
Андрій
Вчителі шкіл можуть підвищити кваліфікацію будь-якому "підвищувачу", починаючи від нероб в так званих "інститутах післядипломної освіти педагогічних працівників" та управліннях освіти і закінчуючи совсунами, шкарлетами та бабаками. Як ви всі задовбали вже! Дайте людям нормально працювати з дітьми!