Інтерес в тому, щоб реформи продовжились, - Гриневич

Міністр освіти висловила готовність передати всю необхідну інформацію про освітню реформу

Інтерес в тому, щоб реформи продовжились, - Гриневич

Міністр освіти Лілія Гриневич висловила готовність передати всю необхідну інформацію про реформування освітньої галузі новому керівництву Міністерства освіти. Про це вона сказала під час засідання Кабінету Міністрів.

За її словами, за останні три роки були закладені підвалини і зроблено серйозну роботу для фундаментальних змін у сфері освіти і науки.

«І про це, а також про багато інших деталей ми пишемо в наших перехідних книгах і зобов’язуємось, як тільки буде призначений новий уряд урочисто передати їх, а також ми готові все розповісти, тому що наш інтерес у тому, щоб реформи продовжувались, оскільки від них мають виграти діти і молоді люди в цій країні», - сказала міністр освіти.

У свою чергу, прем'єр-міністр Володимир Гройсман наголосив, що запроваджена урядом ініціатива формування так званих перехідних книг – transition books – про роботу міністерств і про напрямки ключових змін, особливо розтягнутих у часі, дає можливість продовження змін, закріплення спадковості в реалізації різних проектів.

«Нова українська школа. Ми розуміємо: щоб запровадити зміни якісно, потрібно 12 років. Потрібно закладати в бюджети необхідні видатки. Треба думати про дошкільну освіту – черга до дитячих садочків має бути ліквідована в 2020 році», – зазначив Гройсман.

Освіта.ua
14.08.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Катрин
Уважаемая Л.Гриневич! Выполните все свои обещания, а потом уже говорите о продолжении реформ. ЗП учителей, нет обещанных надбавок за престижность( платят 5%), каждый месяц не доплачивают 1-2 дня, укр. язык - нет деления на группы( как прописано в Законах), нет оснащения( обещали все, дали - 50%). В городской школе - позор- 5 компьютеров на 700 учеников и не можем добиться поставки новых компьютерных классов.Местное управление дает в те школы,где их и так достаточно. Но Вам отчитались ,что все в школах есть и реформа внедряется. Учителей загоняли уже на курсы по НУШ. Имеем по 3-4 сертификата, отправляют опять - СКОЛЬКО МОЖНО!!! И сейчас еще время отпусков.
Степанко
Реформи це добре, але ось право вибирати директора, на мою думку, краще надати самим колективам, а комісія лише слідкуватиме за дотриманням усіх норм, люди сам і взмозі обрати собі лідера, якщо ж бажаючих немає, чи колектив не визначився, тобі ви р ішує комісія. Контрольні, конкурси — шлях до махінацій.
Я
Для Степанко: если провести аналог с природой: вы предлагаете, чтобы речка сама выбирала себе воду из мирового океана...
Степанко
Ну якщо з природою, то бджоли, самі обирають (вирощують) собі матку
Степанко
А річка вже є частиною Світового океану
Коментувати
Леонид
Я даже не сомневаюсь, что реформы продержатся. Эти реформы идут еще от Вакарчука старшего и как бы не поливали Табачника, и он точно такую же политику вел. В такое же дно нас тащил. Только Николаенко был нормальным.