Дітям видаватимуть свідоцтво про початкову освіту

МОН розроблений порядок виготовлення, видачі та обліку документів про початкову освіту

Дітям видаватимуть свідоцтво про початкову освіту

Міністерством освіти розроблений порядок замовлення, виготовлення, видачі та обліку документів про початкову освіту. Проект документа винесений для громадського обговорення.

Порядок, зокрема, визначає механізм видачі документів про початкову освіту.

Передбачається, що документи про початкову освіту видаватимуться батькам випускників і міститимуть інформацію щодо здобуття учнем початкової освіти.

Для виготовлення документів про початкову освіту школи щороку не пізніше 15 квітня передаватимуть списки школярів, які завершують навчання в початковій школі відповідним органам управління у сфері освіти.

Інформація про документ випускників початкової школи зберігатиметься у Єдиній державній електронній базі з питань освіти.

Громадське обговорення порядку замовлення, виготовлення, видачі та обліку документів про початкову освіту триватиме до 24 червня.

Пропозиції можна надсилати на електронну адресу: putsova@mon.gov.ua.

Освіта.ua
04.06.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Людмила
А что дальше. Вступительные в 5 класс. По-моему после 4 класса дети иду в 5 класс или что-то уже поменялась. Это свидетельство куда ? Достаточно кабелей.
Галина
Для Людмила: ні. Просто так йдуть лише у звичайній школі, а в гімназії пишуть вступні роботи. Можливо з часом перейдуть на німецьку схему, де початкоаої школи дає заключення в яку саме школу дитина має йти: 3 типи для найрозумніших, середнячків та найслабших. І лише після І типу можна закінчити гімназію та після успішкого атестату вступити в університет.
Коментувати
Лора
Зачем? 100% не нужно. Согласна -собирают деньги просто так и ждут реакцию населения.
Олена
И что с ним делать? На работу устраиваться? Как вы надоели со своими бессмысленными ,но фонтаном бьющими идеями! Не смешите людей!
Володимир
Це викачування державних (платників податків) грошей. Хочуть друкувати документи. Так само як і обов’язкове для всіх ЗНО, може і хтось не хоче поступати у ВУЗ, але чим більше учасників тим більше грошей витягнуть із наших кишень.
Максима
Для Володимир: Щодо ЗНО. До чого тут ВУЗ? Мова йде про єдині, однакові для всіх вимоги, т.б. перевірку знань та вмінь учнів одного віку після закінчення середньої освіти.
Светлана
Мабуть буде тільки початкова освіта. Далі за гроши.
Коментувати