Учнів і батьків долучатимуть до аудиту школи

Батьки і школярі зможуть висловити власну думку при проведенні аудиту школи

Учнів і батьків долучатимуть до аудиту школи

Під час проведення аудиту шкіл, який найближчим часом змінить старий механізм атестації, враховуватиметься думка учнів і батьків щодо діяльності закладу освіти.

Про це йдеться у роз'ясненні Державної служби якості освіти щодо запуску нового підходу до оцінювання якості освітньої діяльності в українських школах.

Зокрема, у Держслужбі повідомляють, що оскільки батьки є рівноправними учасниками освітнього процесу, в ході проведення аудиту освітні експерти будуть проводити опитування батьків з метою отримання інформації про діяльність закладу.

Також при проведенні аудиту школи буде проводитись опитування учнів.

Окрім цього, в Державній службі якості освіти повідомили, що батьки зможуть звертатись до засновника, керівника або педагогічної ради школи із запитом про проведення інституційного аудиту. Останні зможуть ініціювати проведення позапланового аудиту, звернувшись до Державної служби якості освіти.

За результатами аудиту будуть складатись висновки та рекомендації, що надсилатимуться керівництву закладу та його засновнику.

Висновки аудиту будуть публікуватись на офіційних сайтах школи та її засновника, а також сайтах органів, що проводили аудит.

Більше про аудит шкіл

Освіта.ua
02.05.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Віктор
Цікаво, а за якими показниками батьки і учні будуть оцінювати діяльність учителя чи директора школи?
Віктор
В результаті реформи школи вчитель буде засунутий під такий плінтус, з-під якого його доведеться діставати десятки років. Вже зараз в педвузи йдуть переважно учнів із достатнім рівнем знань, та й ті стараються влаштуватись десь на стороні. Що буде, коли долю вчителя вирішуватимуть батьки учнів навіть важко уявити. Не хотів би дожити до такого приниження в якості представники цієї нешанованої державою професії.
Yurata
Тут самое главное: не забыть спросить двоечников и богатеньких папиков (которые на ремонт школы отстёгивают). А по-нормальному, специалистов должны оценивать специалисты.