МОН розширило перелік пілотних шкіл НУШ

Документом збільшено кількість столичних шкіл, які братимуть участь у всеукраїнському експерименті

МОН розширило перелік пілотних шкіл НУШ

Міністерством освіти розширено Перелік шкіл, які є учасниками всеукраїнського експерименту з впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової школи. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

Зокрема, документом збільшено кількість столичних шкіл, які братимуть участь в експерименті.

Столичному департаменту освіти і науки доручено сприяти у забезпеченні необхідних умов для проведення всеукраїнського експерименту педагогічним колективам київських шкіл.

Усього в експерименті беруть участь 129 шкіл, які представляють усі регіони країни.

Освіта.ua
15.01.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
!!!
Школи то пілотні. А ось куди ми летимо? І "доплывем ли, долетим ли до рассвета?"(ДДТ).
!!!
Школи то пілотні. А ось куди ми летимо? І "допліівем ли долетим ли до рассвета?"(ДДТ).
Батьки
Ми хочемо щоб Драчинську опорну школу. Буковина. Реорганізували у заклад 1-9 клас. По таким причинам. Бази ніякої, предмети викладаються аби було у вчителя навантаження. Скажіть директор ДОН Палійчук О.М. Це яка може бути опорна школа, якщо у старших класах 9-11 класи. Учителі предмети вчять, а вони не мають права їх вчити. І це не один предмет. Ми розчаровані вами і владою. Такі обставини нас заставляють тут писати правду. Скільки разів казали та просили дайте змогу батькам подивитися документи про освіту учителів. Мовчуть. Значить там не має що дивитися. Наша громада розуміюча. Ніхто не ставить ультиматуми. Але старші класи 9, 10, 11 забезпечити фахівцями це зберегти лице школи і статус опорної школи.
Лана
Для Батьки: Опорна школа і не зовсім опорна. Парадокс.
Батькам
Для Батьки: Звертайтесь з вашими питаннями до Міністра освіти та науки. Контактна інформація. тел: 044-481-47-81, e-mail: ez@mon.gov.ua
serj
З допису видно, що вчителі конче потрібні. Особливо з української мови
Коментувати