Міністр: не всі вчителі пройнялись цінностями реформи

До реформи НУШ залучено багато людей і поки не всі вчителі пройнялись цінностями цієї реформи

Міністр: не всі вчителі пройнялись цінностями реформи

До реформи Нової української школи залучено дуже багато людей і зрозуміло, що не всі вчителі пройнялись цінностями цієї реформи. Про це сказала міністр освіти Лілія Гриневич в ефірі UA: Львів, коментуючи хід впровадження реформи «Нова українська школа».

«Це залежить від світогляду людини, від вміння вчитися, відкритися чомусь новому, змінам. Тому ми маємо деякі школи, які впроваджують цю реформу більш динамічно і краще. Є ті, які гірше», - зазначила Лілія Гриневич.

Також за її словами, реформа супроводжується не тільки новим стандартом освіти і навчанням вчителів, але також дообладнанням шкіл.

«Тут є різна ситуація в різних органах самоврядування. На даний момент з передбаченого 1 млрд грн використано 90 % коштів», - повідомила міністр освіти.

Разом з тим, є деякі органи місцевого самоврядування, які ще не доставили в школи нові меблі і обладнання.

Освіта.ua
17.12.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Іван
Цінності одні-побільше репетиторства в школі-поменше уроків! Заважають ті уроки!
Valko
Угорщина запроваджує курси української мови на Закарпатті, це результат реформи "крапка".
Олена
Ну почему не пронялись? Я, например, каждый раз, открывая новый учебник английского для НУШ , очень глубоко проникаюсь желанием посмотреть в глаза его авторам и тем, кто его утверждал! Шановні, вы вообще детей учили когда-то нибудь?!
Олекса Позняк
Я вже просвітленний НУШем! Взяв 5 кубиків ЛЕГО тай бігав кругом школи - Алілуя Гриневич! Бо крім кубиків і гори нових дебільних звітів учитель нічого не отримав для роботи
Майже цитата Гриневич
Разом з тим, є деякі органи державного врядування, які ще не доставили в школи нові підручники.
Музика
Цінності реформи? Музику хто викладає в НУШ? Вчителі, які НІКОЛИ її не викладали, не мають поняття, але їх заставляють. Вчителі пенсійного віку і не тільки, змушені якось проводити урок, і не говоріть, що можуть. Так, їх навчали, а чи вміть?
Морозко
Для Музика: чо причепилась до пенсiонерів? Чи старою не будеш?
Коментувати
Тамара
Як я, як вчитель можу пройнятися цінностями реформи, коли: - прінтер - відсутній (домашній не витримав); - зарплату ще не виплатили за листопад і надія гасне, що до кінця року взагалі виплатять; - надбавку нараховують у розмірі 5%; а в засобах масової інформації одні балачки
Ого...
риторика коммунистического союза молодёжи зашкаливает. Хотя. А что, есть ценности? Каждый, здраводумающий человек, в первую очередь рассматривает предложенную модель. А что, разве была предложена модель? Целостная, стратегическая модель? Где и когда её предложили? КТО ответственен за структуру модели? КТО руководит ключевыми звеньями модели? Какие результаты ожидаются от внедрения модели? Когда станут рассматривать первые результаты. Робяты, да тут уже на тысячу гривен заработка, и усё бесплатно для вас... Промолчу.Кто там устал писать и осмеивать? Тот, кто устал писать, не разумеет технологии усвоения. Предлагаю сперва разобраться в технологии, а после - уставать...
Володимир
А скільки директорів не пройнялися!.
Володимир
:).
Джек
Просто вчителі беруть приклад з міністерства "освіти", яке так вболіває за реформу, що розробило рекомендації по заповненню журналу 1 класу аж в грудні місяці!!!! Про навчання вчителів НУШ я взагалі мовчу - це стидоба повна.... такої халтури не бачив за багато років роботи в школі.
Ендрю
Для Джек: Особливо весело, коли розповідаєш адміністрації те, що "вчили" на курсах, а потім у ції же інструкції до заповнення журналу пишуть речі, які повністю заперечують ті "знання". Виходить як через "зіпсований телефон".
Коментувати