Школи отримають порадники про суть освітньої реформи

Посібники допоможуть вчителям зрозуміти суть освітньої реформи та нового Державного стандарту

Школи отримають порадники про суть освітньої реформи

Понад 15 тисяч українських шкіл отримають примірники методичних рекомендацій для початкової школи, що допоможуть вчителям глибше зрозуміти суть освітньої реформи, а також дадуть цінні орієнтири для впровадження нового Держстандарту початкової освіти.

Окрім цього, за інформацією Міністерства освіти, посібники для вчителів міститимуть інформацію про впровадження нового Державного стандарту початкової освіти.

За словами міністра освіти Лілії Гриневич, посібник «Нова українська школа: порадник для вчителя» містить конкретні рекомендації вчителю щодо особливостей розвитку дітей раннього шкільного віку, організації освітнього середовища в класі, співпраці з батьками тощо.

«Методичні рекомендації будуть корисними для кожного педагога, який навчає дітей у початковий школі, допоможуть йому впевненіше почуватися під час впровадження реформи», - зазначила Лілія Гриневич.

Планується, що кожна школа отримає по кілька примірників методичних рекомендацій в свій бібліотечний фонд. Там ними зможуть користуватися всі вчителі початкової школи.

У Міністерстві освіти також зазначили, що доставка рекомендацій у школи стала можливою завдяки співпраці відомства та Міністерства інформаційної політики, яке забезпечило друк усього накладу.

«Ми дуже вдячні Міністерству інформаційної політики за підтримку цього проекту. Надзвичайно важливо, що доступ до цього порадника всі вчителі отримають не лише в електронному, а й паперовому вигляді. В ньому міститься уся основна інформація про реформу освіти, він дає вчителям ту інформацію, без якої успішне впровадження реформи просто неможливе»,- додала міністр.

Планується, що розвезення методичних рекомендацій розпочнеться в другій половині грудня, а на початку 2019 року вони будуть у всіх школах.

Електронна версія порадника для вчителя

Освіта.ua
11.12.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тетяна Кіба
Нарешті. Порадник для вчителя - суперовий! У кольорі був, звісно, яскравіший, але добре що й так)
?!!!
Як сказав один «педагог» з 50-річним стажем: «Методичні рекомендації - не закон, їх можна й не виконувати». Розплодилось чиновників від освіти, то й імітують бурхливу діяльність: рекомендують, перевіряють і знову рекомендують. Ось і чергова інструкція до інструкції, як користуватись інструкцією????
надоело
Правильно, ведь на чем-то нужно МОН заработать?! Дали электронку, нате еще печатную макулатуру. Мы же богатые! Лучше бы на школы что-то нужное купили, а не этот "непотріб". Учителям премии обещают только 10%. У начинающей учительницы зарплата 3400. А ей еще семью создавать, жилье и т.д. Детям нужных учебников не хватает. Стыдно за такую страну.
Лидия
Для надоело: на 100процентов поддерживаю! Стаж пед. - 37лет
Коментувати