У НУШ не вивчатимуть християнську етику

Першокласники не вивчатимуть як рекомендований курс предмет «Християнська етика»

У НУШ не вивчатимуть християнську етику

У концепції нової української школи немає обов’язкових рекомендацій щодо вивчення першокласниками предмета «Християнська етика». Про це в ефірі Громадського радіо повідомив заступник директора Інституту модернізації змісту освіти Роман Шиян.

«Зараз в контексті нової української школи ми оминули це питання. Тобто першокласники не вивчатимуть як рекомендований курс предмет «Християнська етика». Тепер це буде певний виклик для тих шкіл, що уже мають це традиційно», - зазначив Шиян.

Також чиновник додав, що історія цього предмета почалася ще у 90-х роках минулого століття. Тоді обласні ради західних областей України рекомендували школам використовувати вільні години саме на вивчення предмета «Християнська етика».

«До його викладання залучали людей із педагогічною та богословською освітами. Це викликало деякі спірні питання у викладанні, бо вчителі не завжди зберігали світський характер предмету. Тобто не відокремлювали власну віру та переконання від теоретичних відомостей», - розповів заступник директора Інституту модернізації змісту освіти Роман Шиян.

Освіта.ua
20.09.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Іван
Ну, хоч щось розумне від міністерства. Аж не віриться... Хоча, раз в рік і незаряджена рушниця стріляє.
Правдоруб
Краще б заміть дебільної християнської етики запровадили уроки наукового атеїзму, або хоча б уроки гри в шахи. Усе було б краще для розумового розвитку дітей, ніж старожидівські побрехеньки про ягве-саваофа і сина його від жидівки маріам - ісуса.
Правдоруб
Для Правдоруб: А ще краще, зробили б додаткові уроки з математики, бо результати ЗНО з цього предмету - просто жах! А без математики впринципі неможливе ніякий науково-технічний прогрес в державі.
Коментувати
Правда
А доколе в 99 лицее Запорожья будут мучать детей этим предметом со 2 по 9 класс???? Просьба повлиять! Нет сил уже бороться!
Капец
Для Правда: бороться с чем ?с нормальным воспитанием учеников .
Правда
А вам не приходило в голову, что в классах есть дети разных вероисповеданий и как минимуи есть ещё и атеисты, а их заставляют этот бред учить и ещё и оценки ставят? Да лучше б дети отдохнули этот час и так нагрузка не шуточная.
Val
Для Правда: пишите заявление в прокуратуру. Насаждение какой-либо религии в школе или лицее - это грубейшее нарушение Конституции Украины. Допустимо разве-что изучение религий с позиции религиоведения, основанного на здоровых положениях науки и атеизма.
Коментувати