МОН назвало тренерів, які навчатимуть учителів

Усього до переліку тренерів включено 121 фахівця, які представляють усі регіони України

МОН назвало тренерів, які навчатимуть учителів

Міністерством освіти затверджений список тренерів, які будуть здійснювати підготовку регіональних тренерів та педагогічних працівників щодо навчання учнів перших класів у 2018/2019 i 2019/2020 навчальних роках. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

Усього до переліку тренерів включено 121 фахівця, які представляють усі регіони України.

Також відомством затверджені регіональні графіки навчання педагогічних працівників, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/19 і 2019/20 навчальних роках. Зокрема, графіками визначено періоди проведення трьох очних сесій, що мають бути завершені у червні 2018 року.

Освіта.ua
28.02.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Сергей Лимонов
А ви "плачете" що педагогів надули зі зростанням їх зарплат на міфічні 25 %! У перщого зама Гриневич Ковтунця немає грошей на 8 айфон для сина ! Оце так горе- у Ковтунця зарплата ,мабуть , теж 6000-8000 тисяч на місяць. P.S. На Захлді такий горе-чиновник вже б подав у аідставку від ганьби- побачимо що заспіває наш - " оні же дєті" -скоріш за все!
Сергей Лимонов
Там вони вже чекали кур’єра, пригрозили йому пістолетом і застосували фізичну силу. Однак той зумів втекти від зловмисників разом з товаром. Після цього потерпілий звернувся із заявою в поліцію. В ході впізнання кур’єр впізнав в Ковтунці-молодшому того, хто погрожував йому пістолетом. Учасникам нападу вручили підозри про вчинення злочину.
Сергей Лимонов
У Києві син першого заступника міністра освіти України Володимира Ковтунця Михайло з двома подільниками скоїв збройний напад на кур’єра з метою заволодіння Iphone 8+. Про це повідомляє «Обозреватель» з посиланням на джерело в правоохоронних органах, передають Патріоти України. За інформацією видання, для цих цілей син заступника міністра позичив у знайомого пістолет. 22 лютого зловмисники замовили в інтернет-магазині доставку смартфона за адресою, пров. Артилерійський, 5-а.
Віталій
Чергова афера МОНУ призначена для перекачки коштів і забезпечення роботою величезної кількості чиновників починаючи від МОНУ до ОІПОПП з РМК (навчання ж проводять вже всім знайомі методисти), далекі від реальних шкіл і дітей. Вчитель в рядовій школі традиційно залишиться сам із черговим СЕРТИФІКАТОМ, Потім, разом з адмінстрацією буде трясти батьків, спонсорів і ламати голову: "як і за що створити умови для першачків під вимоги з чергової авантюри МОНУ?" А державні кошти підуть на зарплату тренерів і показуху в особливих школах!
Ооо
Була колега, яка набиратиме 1 клас на такому навчанні (яке проводить методист райметодкабінету), то поділилася інформацією. Отже, нічого по суті не навчають, а лише залякують, що ніхто не піде у відпустку доки не буде оформлений клас по зонах (самостійно шукайте спонсорів зі своїм директором-так відкрито виступила перед ними начальник відділу освіти). На свої запитання вчителі відповіді не отримали. Що то за "навчання" таке? Чи ще ніхто нічого не знає, як то воно буде, чи як це розуміти?
Чуда не произойдет
Для Ооо: Розуміти,як і всі 26 років: бла-бла-бла,відмиємо кошти, поки річечка мутненька!
Вчителька початкових класів
В мене також враження від такого навчання негативне: розказують те, що ми самі прочитали на он-лайн курсах, показують презентації, а на конкретні запитання відповіді немає, або така: не переживайте, почнете працювати і розберетеся з тими індексами. Чому ж тоді нас збирають, відриваючи від роботи ( не забувайте, я вчу 4 клас і несу відповідальність за знання дітей)! РОблю висновок: це навчання для галочки, а не реальна підготовка! Краще вже на ті кошти щось у 1 клас купити.
Оксана
Шановні колеги, з якими індексами ви працювали на першій сесії? В тренера є програма, за якою він працює. Ви хотіли отримати всі відповіді на свої запитання за два дні? Тренер передає вам те, що навчили його. Він, можливо, також погоджується далеко не з усім. Він не може відповідати на запитання щодо фінансування чи забезпечення підручниками.... Він цього не знає, з ним не радяться щодо таких моментів. Мені цікаво, ви в анкетах по завершенню тренінгу також написали своє "фе" чи там ви писали, що дуже цікаво було і чемно дякували за проведений тренінг? В такій країні, де в очі сміються, а поза очі паскудять ніколи не буде порядку.
Коментувати