Україна за всю історію незалежності ще ніколи не була настільки близько до ухвалення правильних системних рішень, які дозволять змінити стан справ у державі і зробити зміни незворотними. Про це сказав прем’єр-міністр Володимир Гройсман в ефірі одного з телеканалів.
«Нам потрібно вирішити ряд проблем в державі. Люди не повинні чекати рішень. Ми дуже близько підійшли до реформи освіти, до нової пенсійної системи та системи охорони здоров’я», - сказав Глава Уряду.
Зокрема, говорячи про реформу освіти, Гройсман підкреслив, що йдеться про нові принципи навчання – від дитячого садка до вищої школи.
Разом з тим, окрема увага буде приділена підтримці престижу праці вчителя шляхом підвищення зарплат.
«Реальна зарплата вчителя зросла. Наступного року – чергове підвищення зарплат. Ми також говоримо про модернізацію шкіл і передбачаємо 1 млрд на переоснащення 1-4 класів», - сказав Володимир Гройсман.




