Майбутнє за змішаною освітою, - Гриневич

За словами міністра, змішане навчання надає дітям можливість навчатись у найкращих учителів

Майбутнє за змішаною освітою, - Гриневич

Змішане навчання, коли навчальний процес проходить як у онлайн, так і стаціонарно, надає дітям можливість навчатись у найкращих учителів, а педагогам – перейняти нові методики та урізноманітнити навчання. Про це сказала міністр освіти Лілія Гриневич під час огляду відвідання Рішельєвського ліцею в Одесі.

«Цей ліцей робить величезну справу державної ваги, адже вони діляться своїми напрацюваннями та кращими учителями з дітьми із найвіддаленіших куточків Одещини. Це приклад соціальної відповідальності, що рідко демонструють інші заклади», – наголосила Гриневич.

За її словами, майбутнє саме за такими формами освіти. Оскільки це є можливістю одночасно отримати гарний урок від найкращого учителя, і доопрацювати прогалини зі своїм педагогом.

Наразі дистанційні курси, що розробляються у Рішельєвському ліцеї, використовуються для підготовки учнів старших класів до ЗНО та ДПА.

У вебінарах беруть участь учні практично всіх районів Одеської області. Розробляються й курси з окремих предметів, що можуть використовувати учні під час навчання.

Як відомо, на базі навчального закладу Рішельєвський ліцей проводитися всеукраїнський експеримент з розробки і впровадження педагогічних технологій дистанційного навчання з використанням сучасних електронних засобів комунікації.

Освіта.ua
18.05.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Татьяна
У нас в селі інтернет дуже слабо тягне...яке може бути навчання((((хіба що після 12 годин ночі і то...СУмно !!!
Сергій
Для Татьяна: а чому не Тетяна?
Сергій
Для Татьяна: 12-ї годинИ
Коментувати
спец
А чому пані міністр не відвідала ту сільську школу, де я працюю? Може тоді б діти отримали доступ до Інтернету (на уроці) і вчителі проводили уроки на рівні сьогодення і відбувалася мішанина, за яку так ратує пані міністр.
Serg
Реформатори, ви хоча б в загальних рисах знайомились з азами вікової психології. Дитина не може себе мотивувати на самостійне навчання. Не всі дорослі усвідомлюють потребу в отримані знань. Поміняйте тютюн...
Skjeld
Якщо хочете щоб діти мали інтерес до навчання дайте свободу вибору, а не тягар у 8 уроків. І 70-80% навчального процесу дистанційно на самостійне опрацювання тоді буде гармонійний розвиток освіти і позашкільних хоббі і на відпочинок стане часу.