МОН розробить концепцію розвитку педагогічної освіти

Нова концепція буде представлена вже до кінця 2016 року, після цього відбудеться її обговорення

МОН розробить концепцію розвитку педагогічної освіти

У Міністерстві освіти і науки створено робочу групу, яка має розробити нову Концепцію розвитку педагогічної освіти. Відповідний наказ підписано міністром освіти Лілією Гриневич.

Нова концепція буде представлена вже до кінця 2016 року. Передбачається, що після її розробки буде проведено широке громадське обговорення проекту документа.

До складу робочої групи з розробки концепції включено представників МОН, вищих навчальних закладів, інших представників педагогічної сфери.

Освіта.ua
13.12.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Марія Іванівна
Концепцію освіти повінні розробляти вчителі-практики, які працюють у забитих селах, холодних класних приміщеннях без Інтернету та інтерактивних дошок. І якось все ж умудряються навчати дітей.
Борис Шалагінов
Як я зрозумів, йдеться про нові принципи підготовки шкільних вчителів і, відповідно, педвузівських викладачів. Трохи здивувало дві обставини: в наказі шановної п. міністра немає преамбули (в чому необхідність, чим не влаштовує стара концепція і т.п.) і те, що на розробку цього архіважливого документу дається всього (!) два тижні.
роза
Нічого путнього це міністерство не може зробити, окрім нової концепції. Тошнить від цих базікань і придурковатих обіцянок. Дайте гідну зарплату вчителю, забезпечте всім від олівцяд о ресурсів, і вашої нової -новішої-найновішої концепції не знадобиться. Не пудри мізки розумним людям
Вчитель
А де звичайні вчителі? Ви для кого готуєте цю концепцію? Для себе.
Василий Шмындрук
На «Закон про освіту» та «Закон про професійно-технічну освіту» розуму у міністерства забракло. Тепер тренуватись будуть на концепціях.
простоктото
... как это уже все надоело...и главное - концепция Ради концепции и не более...
Вчитель
Оце правильно. Без концепції наша освіта гине. Ми раніше думали- чому проблема в освіті, а ларчік просто відкривався- не було концепції.Ну тепер можна не хвилюватись- за одне турбуюсь, чи витримаєте ви пані міністр такий напружений графік- ні дня без концепції, відпочити вам треба
Кузьміч
Для Вчитель: Забрехалася наш міністр...
Коментувати
Цікаво жити
Кожного року МОНУ презентує «нову концепцію якоїсь освіти». Пропоную видати збірку, (електронну версію), «Нові концепції МОНУ» і кожний рік поповнювати своїми «новими» версіями. Можливо самі автори зацікавляться своїми творами.
Простий вчитель
Ну-ну, чергова концепція заради концепції. Адже, для її реального впровадження треба мати на педагогічних спеціальностях хороших студентів. А це, сьогодні уже становить величезну проблему, адже праця вчителя непристижна. Так що, замість того, щоб створювати чергові папери - підвищіть престижність вчительської праці, забезпечте реальний захист вчителів від "безпрєдела" учнів та батьків. Коли нашому міністру це вдасться, то 100% віддача буде більша ніж від чергової концепції ні про що.
Голосzнарода
Для Простий вчитель: Щоб мати хороших студентів на педагогічних спеціальностях, спочатку треба мати хороших викладачів, а де ж їх взяти.
милый(ая) моя
Для Голосzнарода: какие хорошие выпускники пойдут учиться на ТАКОЕ будущее?НИкакие "хорошие преподаватели" никоим образом не повлияют на стремление вчерашних школьников у них обучаться
Коментувати