Розпочато розробку нового стандарту початкової школи

У МОН створено робочу групу, яка має розробити Держстандарт початкової освіти

Розпочато розробку нового стандарту початкової школи

У Міністерстві освіти і науки створено робочу групу, яка займатиметься розробленням проекту Державного стандарту початкової загальної освіти. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

До складу робочої групи включено представників Міністерства освіти, Національної академії педагогічних наук, освітян-практиків тощо.

Проект Державного стандарту початкової загальної освіти має бути розроблений до 01 листопада 2016 року та поданий для затвердження до департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН.

Як відомо, Міністерством освіти вже проведено роботу з розвантаження навчальних програм для школярів 1-4 класів, які почали застосовувати в молодшій школі з 1 вересня. Зокрема, знято фіксовану кількість годин на вивчення кожної теми – учителі визначатимуть їх самостійно. Програми привели у відповідність до вікових особливостей дітей, для цього деякі теми перенесено у більш старші класи та скасовано ряд вимог, що ставилися перед молодшими школярами тощо.

 

Освіта.ua
10.10.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Інна Хрієнко
Впроваджені "розвантаження" не виглядають такими. Ну і що , що можу на власний розсуд визначити кількість годин на вивчення теми? На підручник без сліз не гляну, більшість дітей не мали можливість відвідувати садочок, додаткових годин для слабших діток не передбачено... Не багато у мене шансів дати гарні знання.
Вилен
Дивлюсь я в цей список шановних осіб і розумію: все так і залишиться, як є.
Тетяна
Дуже хотілося б знати цих легендарних осіб, - творців нового шкільного стандарту...
Леонідович
"До складу робочої групи включено представників Міністерства освіти, Національної академії педагогічних наук, освітян-практиків тощо." Хто такі ТОЩО? Це освітяни-непрактики, чи практики не освітяни, чи не освітяни не практики. Для чого вони в робочій групі? Напевно вони будуть винні за поганий новий стандарт