У ВР зареєстрували законопроект про освіту

Доопрацьований проект закону зареєстрований у ВР. Текст документа вже оприлюднений на сайті парламенту

У ВР зареєстрували законопроект про освіту

Доопрацьований проект закону «Про освіту» зареєстрований у Верховній Раді. Текст документа вже оприлюднено на сайті парламенту.

Ініціаторами документу є члени Комітету з питань науки і освіти Лілія Гриневич, Олексій Скрипник, Володимир Литвин, Тарас Кремінь, та Іван Кириленко, які є авторами остаточної редакції законопроекту.

Як відомо, за результатами доопрацювання законопроекту членами комітету, у документі з’явилося 11 нових статей.

За словами голови профільного комітету Лілії Гриневич, в остаточній версії законопроекту досягнуто правильної структури законопроекту та додано ті статті, які можна виправляти між першим та другим читанням.

Проект закону описує сучасну українську школу з її відмінностями від сьогоднішньої школи; визначено статус педагогічних та науково-педагогічних працівників як провідників реформ; розроблено механізми для забезпечення рівності доступу до освіти, зокрема в сільській місцевості, та взаємозв’язку освіти та ринку праці; позиціоновано професійно-технічну та вищу професійну освіту, джерелом фінансування якої визначено державний бюджет тощо.

Ознайомитись із проектом закону

Освіта.ua
07.04.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
вчитель
Краще зареєструйте нове "Положення про атестацію" або поверніть старе. І старі положення "Про навчальні кабінети".
Pasha-23
Відомий пан-реформатор Юрій Луценко патетично нагадував не менш відомому прем’єру про запах горілих шин. Мабуть цей запах потрібно (давати, надавати ..., можливо в пляшечках продавати), нюхати (....) кожному високопосадовцю нашому. Тільки за таких умов в цій країні щось почне змінюватись.
наивный
Для Pasha-23: исходя из хфамилий инициаторов законопроекта ожидать чего й то толкового не приходится. Что касаемозапаха шин, то Вам всё же следует подумать об их первопричине(((
Коментувати
Олена
Про НВК знову нічого? А як з фінансуванням з освітньої субвенції? Знову тільки шкільне відділення?
В
Потрібно реформувати професійно-технічну освіту, а не тягнути її за вуха за рахунок загальної середньої. Структура освіти має бути такою: Повна загальна середня освіта -> ЗНО -> професійна освіта.
Сєпаратіст
Не законопроект, а маячня сивої кобили.
ха
У кого там вистачило нервів прочитати цей проект? Які враження? Вже нічого не чекаємо, тому й читати не хочеться...
Grooss man
"визначено статус педагогічних та науково-педагогічних працівників як провідників реформ"! То есть, миллионы на реформы от МВФ - власть имущим, а учителя пусть систему образования сами реформируют за 100 евро в месяц. Ха-ха-ха.