Нарада Комітету ВР щодо структури 12-річної освіти

Відео засідання робочої групи Комітету з питань науки і освіти щодо питання структури 12-річної освіти

Нарада Комітету ВР щодо структури 12-річної освіти

У парламентському Комітеті з питань наук і освіти відбулась робоча нарада щодо питання структури 12-річної загальної середньої освіти в контексті нової редакції закону «Про освіту».

Освіта.ua
13.01.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Банду геть!!!
Потрібно створювати Всеукраїнську незалежну спілку учителів, щоб лишити бариг з міністерства за бортом...
Учитель
У мене тільки одна думка виникає після перегляду:"когда в друзьяз согласья нет...." Вже рік ми обговорюємо проект закону, а єдино виробленої позиції у міністерстві немає. Лібералізм зашкалює. Треба вже почати брати на себе відповідальність та проявити впевнену позицію, а не метушитися від розумних до красивих і навпаки. Благими НАМІРАМИ устелена дорога відомо куди. Тож робіть уже, робіть хоч щось!!!
совесть
Для Учитель: Та про що ви? Якраз виокремилися, нарешті, ЛИШЕ ДРУЗІ! А професійні суперечки серед своїх - на користь результату! Буксування закону про вищу освіту вже маємо... Дратує лише одне: ну нічого ж нового не винаходимо (копіюємо досвід реформ освіти Польщі. Ну де нам до Англії з її традиціями! Вона й у ЄС вибрикує), але стільки бюрократичної помпезної тяганини й надуманої пихатої новизни... Сміливіше, раптом що - МВФ вимагає! Просто Польща 25 років назад саме таку реформу розпочала, відповідно, без орієнтирів на сучасний розвиток IT-технологій... Світ так швидко змінюється, а ми, з допомогою ЄС та нашими ще ЗНАНІЄВИМИ МІЗКАМИ, могли б, взявшись гуртом, цей освітній прорив здійснити ШВИДШЕ! Будете тягнути - УСІ ЗНАНІЄВІ МіЗКИ виїдуть, а на бла-бла-бла економіку не збудуєш...
Коментувати
вчитель початкових класів
Уважно слухала виступи. Згодна, не можна просто переносити системи освіти інших країн на наш простір. Але не з того починаєте. Розвантажте програми. Теперішню програму поч. школи розподіліть на 5 років навчання у поч. школі. Ваші аргументи, пане Хобзею, про необхідність 4 років навчання у поч. школі викликають, м’яко кажучи, великий подив. Не може бути 5 років, бо нема де посадити учнів, і вчителі не дають знань з математики і англ. мови. Змініть пріорітети. Поч. школа, насамперед, повинна давати елементарні практичні вміння, навички, дати дитині відчуття радості від процесу навчання, відкриття чогось нового для себе. І тільки дитина, якій подобається здобувати знання, зможе далі вчитися у базовій школі. Зараз ми відбиваємо у більшості дітей бажання вчитися вже в 2-3 класі. Адже вони просто не можуть осягнути неосяжне. І не вчитель у цьому винен. Відмініть оцінювання у поч. школі. Да, "11", "12" заохочують.Але є і інші бали, які сприймаються батьками і дітьми як тавро.
Свобода ///
Какая умная и красивая женщина. Наконец в Украине мудрые политики.
Svetlana
Для Свобода ///: Это сарказм?
Свобода ///
Для Svetlana: Не знаю что ответить, потому напишу Слава Украине.
Коментувати