БОЛГАРСЬКА МОВА (рівень стандарту). Програма для 10-11-х класів для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою

Навчальна програма з болгарської мови (рівень стандарту) для 10-11 класів, для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською та російською мовами, затверджена Наказом Міністерства освіти і науки № 1407 від 23 жовтня 2017 року

Програма призначена для вивчення болгарської мови в 10-11 класах загальноосвітніх навчальних закладів з українською (або російською) мовою навчання.

Програма розроблена на основі принципів наступності: з урахуванням досягнень учнів в опануванні болгарської мови в початковій та основній школі.

 Зміст навчальної програми укладено відповідно до Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.2011 г. № 1392, та положень концепції положениям «Нова українська школа» (2016).

Метою  повної загальної середньої освіти є формування та  розвиток освіченої особистості, яка поєднує в собі творчий потенціал до навчання, ініціативність до саморозвитку та самонавчання в умовах глобальних змін та викликів, здатність ідентифікувати себе як важливу і відповідальну складову українського суспільства, яка готова змінювати і відстоювати національні  цінності українського народу.

ЗАВАНТАЖИТИ ПРОГРАМУ

Програма затверджена Наказом Міністерства освіти і науки № 1407 від 23 жовтня 2017 року.

Освіта.ua
27.12.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів