МОЛДОВСЬКА МОВА (рівень стандарту). Програма для 10-11-х класів для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською та російською мовою

Навчальна програма з молдовської мови для 10-11 класів, для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською та російською мовами, затверджена Наказом Міністерства освіти і науки № 1407 від 23 жовтня 2017 року

Запропонована програма з молдовської мови для 10-11 класів призначена загальноосвітнім навчальним закладам з українською (або російською) мовою навчання і визначає цілі, завдання, зміст і методи роботи, які сприятимуть засвоєнню молдовської мови.

Особливістю цієї програми є приведення її у відповідність із чинним Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти,а саме: у змістовий компонент упроваджено механізм реалізації завдань компетентнісного підходу, синхронізовано мовну і мовленнєву змістові лінії.

Знання мають стати для учнів ключем до розв’язання життєвих проблем, засобом особистісного розвитку, соціалізації, успішного професійного встановлення.

Головною метою курсу «Молдовська мова» в 10-11 класах залишається розвиток і удосконалення комунікативної компетентності, враховуючи знання учнів з молдовської мови здобуті у попередніх класах (5 – 9).

ЗАВАНТАЖИТИ ПРОГРАМУ

Програма затверджена Наказом Міністерства освіти і науки № 1407 від 23 жовтня 2017 року.

Освіта.ua
27.12.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів