УКРАЇНСЬКА МОВА (рівень стандарту). Програма для 10-11-х класів для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням польською мовою

Навчальна програма з української мови (рівень стандарту) для 10-11 класів, для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням польською мовою, затверджена Наказом Міністерства освіти і науки № 1407 від 23 жовтня 2017 року

Українська мова є державною мовою України. Це передбачає її пріоритетне використання в усіх сферах суспільного життя. Оволодіння українською мовою учнями шкіл з навчанням польською мовою сприяє залученню до надбань культури українського народу, виробляє почуття впевненості у власних силах, допомагає свідомо мотивувати вибір майбутньої професії.

Інноваційна сутність навчання української мови в загальноосвітніх навчальних закладах з навчанням польською мовою полягає в тому, що учень стає активним співтворцем навчально-виховного процесу, використовуючи створені можливості для власного творчого самовираження, самопізнання, саморозвитку, набуваючи відповідних компетентностей.

Відповідно до Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти, основним завданням освітньої галузі в старшій школі є подальший розвиток базових лексичних, граматичних, культуромовних, стилістичних, орфоепічних, правописних умінь і навичок на основі узагальнення й поглиблення знань учнів про мову як суспільне явище, вироблення комунікативних умінь і навичок ефективного спілкування в різних життєвих ситуаціях.

ЗАВАНТАЖИТИ ПРОГРАМУ

Програма затверджена Наказом Міністерства освіти і науки № 1407 від 23 жовтня 2017 року.

Освіта.ua
20.12.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів